Alberto Magnelli
1888-1971
Signerad Magnelli och numrerad XIV/XV. Linoleumsnitt, bladstorlek 67 x 51 cm.
Untitled.
Signed magnelli and numbered XIV/XV. Linocut, sheet size 67 x 51 cm.
Alberto Magnelli
1888-1971
Untitled.