Akseli Gallen-Kallela
1865-1931
Akseli Gallen-Kallela, Nakenmodell.
Sign. -87. Olja på duk 81x38,5 cm.
Akseli Gallen-Kallela, Nude model.
Sign. -87. Oil on canvas 81x38.5 cm.
Akseli Gallen-Kallela
1865-1931