Agata Sobczyk (b. 1973) Tryptyk: "Popołudnie w cieniu platanów" akryl/płótno, 40 x 40 cm (x3), całość: 40 x 120 cm sygnowany na odwrociu: 'Popołudnie w cieniu platanów Agata Sobczyk' Studiowała na wydziale grafiki ASP Kraków filia w Katowicach, dyplom (2000) w pracowni malarstwa prof. Romana Nowotarskiego oraz w pracowni projektowania graficznego prof. Mariana Oslislo.