Dr. C. Guillemain. Berlijn, Geologischen Landesanstalt, 1909. Abhandlungen der Königlich Preussischen Geologischen Landesanstalt serie, nr. 62. Halfleer met gemarmerde platten. Band wat sleets. Met uitslaande kaarten + Eine Studienfahrt nach Kordofan. Carl Meinhof. Hamburg, L. Firederichsen & Co., 1916. Abhandlungen des Hamburgischen Kolonialinstituts serie, band 35. Oorspr. kartonnen omslag. Met uitslaande kaart + Les Oiseaux du Zaïre. Leon Lippens/ Henri Wille. Hubert Lehaen (fotograaf). Lannoo, 1976. Linnen. Enkele katernen losgaand - en 1 andere. (totaal 4)