Auktionsarchiv: Los-Nr. 817

[Afrika] Beiträge zur Geologie von Kamerun

Auction 30.06.2020
30.06.2020
Schätzpreis
70 € - 120 €
ca. 78 $ - 134 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 78 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 817

Auction 30.06.2020
30.06.2020
Schätzpreis
70 € - 120 €
ca. 78 $ - 134 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 78 $

Dr. C. Guillemain. Berlijn, Geologischen Landesanstalt, 1909. Abhandlungen der Königlich Preussischen Geologischen Landesanstalt serie, nr. 62. Halfleer met gemarmerde platten. Band wat sleets. Met uitslaande kaarten + Eine Studienfahrt nach Kordofan. Carl Meinhof. Hamburg, L. Firederichsen & Co., 1916. Abhandlungen des Hamburgischen Kolonialinstituts serie, band 35. Oorspr. kartonnen omslag. Met uitslaande kaart + Les Oiseaux du Zaïre. Leon Lippens/ Henri Wille. Hubert Lehaen (fotograaf). Lannoo, 1976. Linnen. Enkele katernen losgaand - en 1 andere. (totaal 4)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 817
30.06.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 817
30.06.2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138