Abstraktní kompozice
akryl, plátno, 2013, 45 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 13, rám, inovativní práce s vytrhávanými nánosy akrylové malby se stala hlavním výtvarným projevem tohoto významného představitele českého Pop-artu v posledních cca deseti letech. Aleš Lamr je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires
the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Abstraktní kompozice