(Portret van een dame). Twee litho's, beide ca. 15 x 17 cm., beide met gesigneerde en 1949 gedateerde opdracht aan de kunstenaar Koos Hooykaas (1903-1969) in potlood, beide gesigneerd en gedateerd '49 op de steen (marginale defectjes). (3) Hildo Krop (1884-1970). "Federico Garcia Lorca. Gesneden na de inaugurale rede uitgesproken door A.M. Hammacher te Delft op 29 October 1952". Houtsnede, 15 x 11,5 cm., gedrukt op bifolium met letterdruk tekst, met in potlood "Gelukkig 1953" en gesigneerd "Hildo Krop". (4) Marius Janssen (1885-1957). "Giethoorn". Ets, 10 x 11 cm., gesigneerd en getiteld in potlood. En met nog 4 andere. (totaal 8)