Auktionsarchiv: Los-Nr. 70/ 90

70/90 Quadrat Print/ Kwadraat Blad

Auction 21.05.2019
21.05.2019 - 24.05.2019
Schätzpreis
600 € - 800 €
ca. 668 $ - 891 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 668 $

Auction 21.05.2019
21.05.2019 - 24.05.2019
Schätzpreis
600 € - 800 €
ca. 668 $ - 891 $
Zuschlagspreis:
600 €
ca. 668 $

70/90 Quadrat Print/ Kwadraat Blad Series of 33 of 35 vols 70/90 Quadrat Print/ Kwadraat Blad Series of 33 of 35 vols Quadrat-Print/ Kwadraat-Blad. Series of 33 (of 35) vols., Hilversum, Steendrukkerij De Jong, 1955-1974, ills. (i.a. an original lithograph by MARC CHAGALL , all orig. wr., sq. 4to. - Fine series, in mint condition. Lacks M. NIJHOFF/ M. KEMPERS, Uur U (fragment) and J. ELBURG/ V. CORNELIUS, Sonsbeek Paviljoen, both publ. 1955. = Comprises: A. BEEKE/ E. VAN DER ELSKEN, Alphabet (1970); P. VAN BOXSEL, Philomene (1966); P. BRATTINGA, Cijfer (1971); D. BRUNA (introd.), Liber Amicorum Steendrukkerij de Jong & Co. (1971); R. BUCKMINSTER FULLER Een klein gedeelte uit een uitvoerige brief van - (1960); W. CROUWEL, New Alphabet (1967); ; T. EPPS, Alphabet (1969); F. HENSTRA, Gebeeldhouwde litho (1956); W. KATALOVOS, Organics (1962); M. KEMPERS, 3 litho's (1960); C. KLAASEN, Stad op steen (1955); G. KOUWENAAR/ E. VAN DER ELSKEN/ L. KURPERSHOEK-VISSER, Schrijf ik (1955); T. DE LEEUW, Muziek en techniek (1960); L. LEVINE, House (1971); A. MAGALHÃES, Topografische analyse van een bedrukt oppervlak (1974); B. MAJORICK/ M. CHAGALL, De klokken van Chagall (1956); B. MAJORICK, Genesis van een compositie (1961); H. MILLER, Extra zending Schrijftaal (1967); A.H. MULDER/ H.P. DOEBELE, Dames en Heren! - vijf speelkaarten (1960); B. MUNARI, Een onleesbaar Kwadraat-Blad (1964); P. VAN REEUWIJK, Muziekpapier (1970); G. RIETVELD, Rietveld, 1924, Schrölder Huis (1963); D. ROT, Daily Mirror (1964); W. SANDBERG, Nu (1959); IDEM, Nu 2 (1966); J. SLEPER, Een litho (1955); W. SPREEUWERS, 16 Kubussen en een speelveld (1970); C. TIMMER/ LA FONTAINE, Le lion malade & le renard (1957); S. VINKENOOG (ed.), Schrijftaal I (1961); IDEM, Schrijftaal II (1963); IDEM, Schrijftaal III (1974); G. UNGER, Een tegenvoorstel (1967) and G. WERNARS, Voor de blijmoedige is het altijd feest (1961). ADDED: 1 other similar.

21.05.2019 - 24.05.2019
Bubb Kuyper Veilingen
Kenaupark 30
2011 MT Haarlem
Niederlande
info@bubbkuyper.com
0031-235323986

21.05.2019 - 24.05.2019
Bubb Kuyper Veilingen
Kenaupark 30
2011 MT Haarlem
Niederlande
info@bubbkuyper.com
0031-235323986