Auktionsarchiv: Los-Nr. 70/ 68

70/68 Lithography Monument van het

Auction 21.05.2019
21.05.2019 - 24.05.2019
Schätzpreis
50 € - 70 €
ca. 55 $ - 78 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $

Auction 21.05.2019
21.05.2019 - 24.05.2019
Schätzpreis
50 € - 70 €
ca. 55 $ - 78 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $

70/68 Lithography Monument van het Driehonderdjarig Bestaan der onveranderde Augsburgsche Geloofsbelijdenis opgedragen aan allen die dezelve zyn toegedaan door Sander & Comp Steendrukkers en U 70/68 Lithography Monument van het Driehonderdjarig Bestaan der onveranderde Augsburgsche Geloofsbelijdenis opgedragen aan allen die dezelve zyn toegedaan door Sander & Comp Steendrukkers en U [Lithography]. Monument van het Driehonderdjarig Bestaan der onveranderde Augsburgsche Geloofsbelijdenis, opgedragen aan allen die dezelve zyn toegedaan, door Sander & Comp. Steendrukkers en Uitgevers te Haarlem. Haarlem, Sander & Comp., 1830, (4),8,12[letterpress],(2),46p., 1 lithogr. plate by A. VINKELES and 2 portraits, the text (except for the 12 letterpress pages) entirely lithographed, orig. pict boards, folio. - The plates waterstained in outer corners. Boards waterstained; paper over covers party worn off along extremities. = Rare early (almost) entirely lithographed Dutch book. Cf. Lithografie in Nederland (De Boekenwereld 15/1, 1998), p.44-56.

21.05.2019 - 24.05.2019
Bubb Kuyper Veilingen
Kenaupark 30
2011 MT Haarlem
Niederlande
info@bubbkuyper.com
0031-235323986

21.05.2019 - 24.05.2019
Bubb Kuyper Veilingen
Kenaupark 30
2011 MT Haarlem
Niederlande
info@bubbkuyper.com
0031-235323986