(1914-2007), Danmark
Matbord med så kallade holländska utdragsskivor, teak. Modell "AT-312", Andreas Tuck, Danmark, 1960-tal. Brännstämplat. Bredd: 140-240 cm. Djup: 90 cm, höjd: 72 cm
(1914-2007), Danmark