18e Eeuwse mahoniehouten staande klok met vergulde messing wijzerplaat. Longcase. Bissett St. Andrews. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + seconden aanduiding. Afmeting: 225 x 49 x 25 cm. In zeer goede originele staat.