1760 - 1831 Frankreich. Porzellanbild. "Maria segne unsere Waffen". 26 x 19 cm. Sign., dat. 1824. Description: 1760-1831 France. Porcelain image. "Maria bless our weapons". 26 x 19 cm. Sign., Dated 1824.