Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

14krt. Gouden demi-parure, ca 1860-1880,

Schätzpreis
1.400 € - 1.800 €
ca. 1.665 $ - 2.140 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 35

Schätzpreis
1.400 € - 1.800 €
ca. 1.665 $ - 2.140 $
Zuschlagspreis:

bestaande uit een stijve armband, broche tevens hanger en een paar oorhangers. Alle in het midden bezet met een roosdiamant. Broche aan de achterzijde met een medaillon. In etui. (alle beschadigingen, armband tinsoldeer en vergulding laat los) bruto 52,0 gr., binnenzijde armband 5,8 x 4,8 cm. breed 3,2 naar 1,1, lengte hanger 6,8 cm., oorhangers 5 cm. [5]

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
14.04.2021 - 26.04.2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76

Auktionsarchiv: Los-Nr. 35
14.04.2021 - 26.04.2021
De Zwaan
Keizersgracht 474
(bij de Leidsestraat)
1017 EG Amsterdam
Niederlande
info@dezwaan.nl
+31 (0)20 6220447
+31 (0)20 638 45 76