Designveiling december 14 december 2018

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande

Datum der Auktion: 14.12.2018

Zurück

Bild

Een Jugendstil tinnen vaas met bloemmotief in reliëf, gesigneerd: Kayserzinn 19B 4312. Afmeting: 31 cm. h. Kavel :1 Minimum bod:€ 60

Los #: 1

Schätzpreis: 60 € - 120 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een gepatineerd bronzen sculptuur voorstellende en getiteld 'Mignon', gesigneerd in de mal E. Villanis, Salon 1896 en gestempeld LU 246. Afmeting: 12,5 cm. h. Kavel :2 Minimum bod:€ 80

Los #: 2

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk vaasje geglazuurd in groentinten, met twee masker-vormige appliques, gesigneerd met fabrieksmerk, onduidelijke jaarcodering, v... lees volledige titel Een aardewerk vaasje geglazuurd in groentinten, met twee masker-vormige appliques, gesigneerd met fabrieksmerk, onduidelijke

Los #: 3

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een bronzen tazza gepatineerd in twee kleuren, met voorstelling van Mozes die gered wordt uit de Nijl, getiteld: Moïse Sauvé des Eaux, ein... lees volledige titel Een bronzen tazza gepatineerd in twee kleuren, met voorstelling van Mozes die gered wordt uit de Nijl, getiteld: Moïse Sauvé des Eaux

Los #: 4

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een cameoglazen vaas in helder en blauw met floraal decor, jaren 1890, gesigneerd aan de onderzijde. Afmeting: 18,5 cm. h. Kavel :5 Minimum bod:€ 340

Los #: 5

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een kapitale aardewerk vaas met veelkleurig decor van vogels tussen bloemen, circa 1901/1902, gesigneerd aan de onderzijde met firmamerk, EN... lees volledige titel Een kapitale aardewerk vaas met veelkleurig decor van vogels tussen bloemen, circa 1901/1902, gesigneerd aan de onderzijde met

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een eiken buffetkast met messing beslag en kleine facet geslepen ruitjes in koperen zetting, circa 1910. Afmeting: 172 x 111,5 x 58 cm. (hxwxd) Kavel :7 Minimum bod:€ 240

Los #: 7

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een eierschaal kopje zonder schotel, gedecoreerd met floraal patroon, aan de onderzijde gesigneerd met fabrieksmerk, werkordernummer 528, ja... lees volledige titel Een eierschaal kopje zonder schotel, gedecoreerd met floraal patroon, aan de onderzijde gesigneerd met fabrieksmerk, werkordernummer

Los #: 8

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een Nieuwe Kunst eikenhouten boekenkast, de onderkast met twee deuren, geometrisch inlegwerk, gemerkt met metalen firmaplaatje aan de binnen... lees volledige titel Een Nieuwe Kunst eikenhouten boekenkast, de onderkast met twee deuren, geometrisch inlegwerk, gemerkt met metalen firmaplaatje aan de

Los #: 9

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een Art Nouveau aardewerk wandschotel met geïntegreerde klok, decor van dag en nacht omgeven met papavers, gesigneerd aan de achterzijde me... lees volledige titel Een Art Nouveau aardewerk wandschotel met geïntegreerde klok, decor van dag en nacht omgeven met papavers, gesigneerd aan de achterzijde

Los #: 10

Schätzpreis: 2.000 € - 4.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een verzilverd metalen en geslepen glazen schaal, gedecoreerd met dennenappels, gesigneerd aan de binnenzijde van de metalen voet, circa 190... lees volledige titel Een verzilverd metalen en geslepen glazen schaal, gedecoreerd met dennenappels, gesigneerd aan de binnenzijde van de metalen voet

Los #: 11

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk vaas in de vorm van een bamboescheut, gedecoreerd met floraal decor, circa 1900, gesigneerd Faience de Purmerende Holland, 103... lees volledige titel Een aardewerk vaas in de vorm van een bamboescheut, gedecoreerd met floraal decor, circa 1900, gesigneerd Faience de Purmerende

Los #: 12

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk vaas met twee oren en gestileerd decor van bloemen, circa 1900, gemerkt aan de onderzijde: Rozenburg, Den Haag, 691, onduideli... lees volledige titel Een aardewerk vaas met twee oren en gestileerd decor van bloemen, circa 1900, gemerkt aan de onderzijde: Rozenburg, Den Haag, 691

Los #: 13

Schätzpreis: 150 € - 300 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een roodbakkende steengoed dekselpot met twee grepen, gedecoreerd met deels vergulde en geometrische banden, uitvoering toegeschreven aan Wa... lees volledige titel Een roodbakkende steengoed dekselpot met twee grepen, gedecoreerd met deels vergulde en geometrische banden, uitvoering toegeschreven

Los #: 14

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een gouden ring met hoogreliëf decor van een innig paar tussen bloemen, gesigneerd Lalique. Afmeting: 1,9 cm. diam. Kavel :15 Minimum bod:€ 1.800

Los #: 15

Schätzpreis: 1.800 € - 2.200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een Nieuwe Kunst eikenhouten stoel geconstrueerd met pen-en-gat verbindingen, de zitting opnieuw bekleed met bruin leder, de topregel met ce... lees volledige titel Een Nieuwe Kunst eikenhouten stoel geconstrueerd met pen-en-gat verbindingen, de zitting opnieuw bekleed met bruin leder, de topregel

Los #: 16

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een paar Nieuwe Kunst eikenhouten stoelen, de zittingen opnieuw bekleed met bruin leder, de topregels met centraal ingelegd ebbenhouten orna... lees volledige titel Een paar Nieuwe Kunst eikenhouten stoelen, de zittingen opnieuw bekleed met bruin leder, de topregels met centraal ingelegd ebbenhouten

Los #: 17

Schätzpreis: 600 € - 1.200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een driedelig aardewerk kaststel gedecoreerd met viooltjes, 1906-1910, gemerkt aan de onderzijden, de twee identieke vazen met modelnummers ... lees volledige titel Een driedelig aardewerk kaststel gedecoreerd met viooltjes, 1906-1910, gemerkt aan de onderzijden, de twee identieke vazen met

Los #: 18

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een 19de eeuwse Oostenrijks aardewerk beeld, L'Esclave, gestempeld aan de achterzijde met kunstenaar signatuur en nummers 1101 - 20 - (?)0, ... lees volledige titel Een 19de eeuwse Oostenrijks aardewerk beeld, L'Esclave, gestempeld aan de achterzijde met kunstenaar signatuur en nummers 1101 - 20

Los #: 19

Schätzpreis: 3.000 € - 6.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een eikenhouten gestoken beeld, 'Jabiroe', uitvoering 1915, nummer 1-5, gesigneerd met monogram TV en volledig aan de geboorde onderzijde. Afmeting: 58 cm. h. Kavel :20 Minimum bod:€ 5.000

Los #: 20

Schätzpreis: 5.000 € - 10.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk wandbord gedecoreerd met een haan, gesigneerd met fabrieksmerk, werkordernummer 512 en jaarmerk van een anker voor 1899. Afmeting: 23 cm. diam. Kavel :21 Minimum bod:€ 400

Los #: 21

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk wandbord gedecoreerd met een hagedis, gesigneerd met fabrieksmerk, werkordernummer 938 en jaarmerk voor 1900. Afmeting: 27,5 cm. diam. Kavel :22 Minimum bod:€ 500

Los #: 22

Schätzpreis: 500 € - 1.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een eierschaal porselein vaas met twee oren, gedecoreerd met vogels en bloemen, gemerkt met fabrieksstempel, werkordernummer 52, jaarteken v... lees volledige titel Een eierschaal porselein vaas met twee oren, gedecoreerd met vogels en bloemen, gemerkt met fabrieksstempel, werkordernummer 52

Los #: 23

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk klok gedecoreerd met paardenbloemen, gesigneerd aan de onderzijde met fabrieksmerk, 1060 en Dec C, het uurwerk en de wijzerpl... lees volledige titel Een aardewerk klok gedecoreerd met paardenbloemen, gesigneerd aan de onderzijde met fabrieksmerk, 1060 en Dec C, het uurwerk en de

Los #: 24

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een Croisonné [sic] glazen raam met voorstelling van een pauw en een vleermuis, circa 1900, in houten raamwerk. De techniek waarin dit raam... lees volledige titel Een Croisonné [sic] glazen raam met voorstelling van een pauw en een vleermuis, circa 1900, in houten raamwerk. De techniek waarin dit

Los #: 25

Schätzpreis: 500 € - 1.000 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een porseleinen beeldje van een aap in een boom, gemerkt met firmastempel aan de onderzijde. Afmeting: 13 cm. h. Kavel :26 Minimum bod:€ 45

Los #: 26

Schätzpreis: 60 € - 120 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Zeven helder en groen glazen likeurglazen op hoge voet, circa 1900. Afmeting: 14 cm. h. Kavel :27 Minimum bod:€ 60

Los #: 27

Schätzpreis: 80 € - 160 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een aardewerk jardinière met florale beschildering, 1906, gesigneerd met fabrieksmerk. Afmeting: 13,5 x 23,5 x 16 cm. (hxwxd) Kavel :28 Minimum bod:€ 45

Los #: 28

Schätzpreis: 60 € - 120 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een steengoed vaas met tin opleg in floraal motief, circa 1910-1915, ongesigneerd. Afmeting: 29,5 cm. h. Kavel :29 Minimum bod:€ 100

Los #: 29

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018

Bild

Een platelen dekselpot, gesigneerd aan de onderzijde met gepenseeld fabrieksmerk. Afmeting: 44 cm. h. Kavel :30 Minimum bod:€ 100

Los #: 30

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 14.12.2018