Veiling 26 sessie 2

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 04.12.2019

Bild
Los-Nr. Vogelkooi,
Vogelkooi, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Porseleinen,
Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Barnsteen
Barnsteen halsketting, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Aziatisch
Aziatisch keramiek divers, China, Japan, 18e, 19e en 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Borrellepels
Borrellepels
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Schilderij
Schilderij drieluik, verf op paneel, onduidelijk gesigneerd, eind 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Tegels
Tegels
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Palissander
Palissander houten beeld, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Klok
Klok
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Ketels
Ketels koper en tin
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Zilver;
Zilver; Taartschep en vorken, Duitsland, begin 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Pijpen
Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Kunstwerken,
Kunstwerken, prentjes en een schilderwerk, 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Zeefdruk,
Zeefdruk, Schiermonnikoog, gesigneerd Frits Casparie, 2004
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Schilderij,
Schilderij, olieverf op doek, hond
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 66 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Commode
Commode
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 88 $ - 177 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Grafische
Grafische druk, gesigneerd Tineke Landhees '70
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Boek
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Tinnen
Tinnen plastiek van man op een slee, 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Metaal/
Metaal/ skai, bureaustoel ontwerp: Rudolf Wolf, Nederlands 1962.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Eiken
Eiken damesbureau, w.s Duitsland, begin 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 88 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Metaal
Metaal en hout, wachtkamer stoelen ( 4 stuks ) Kembo cyclus, eind 20e eeuw
Schätzpreis
60 € - 120 €
ca. 66 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. ijzeren
ijzeren designstoelen, twee stuks, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Diverse
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Gipsen
Gipsen kerststal figuren, Holland, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Porselein/zilver,
Porselein/zilver, luciferdoos met zilveren deksel, Nederlands rond 1900.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Bijbel,
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Kunststof
Kunststof engelen, eind 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Uithangbord
Uithangbord Vestibule, Oosterstraat Groningen
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Lego
Lego en legoplaat, Denemarken, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis: