Veiling 26 sessie 2

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 04.12.2019

Bild
Los-Nr. Kristal,
Kristal, drie flutes / glazen met zilveren voet, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Houten
Houten olifant met benen tanden, India, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Aardewerk
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Porseleinen
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Glas,
Glas, Wijnfles gevonden in de Suriname rivier, eind 19 eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Verzilverd
Verzilverd dienblad, Walker & Hall, EPNS, Engeland, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Bouwpakket
Bouwpakket vliegtuig Saab 340B en Fokker 50
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Metaal,
Metaal, divers lot plate, wo. Denemarken, 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Oleografie
Oleografie op paneel, portret van een kind, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Kristal/metaal,
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Hout,
Hout, opbergkist en scheerkist, 1e helft 20e eeuw.
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Foto
Foto Martinitoren Groningen, situatie begin 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Keramiek,
Keramiek, twee schalen Zaalberg Holland, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Prenten
Prenten wo. Kerk Dordrecht, gesigneerd, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Reproductie,
Reproductie, 19e eeuw
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Gravure
Gravure Martinitoren Groningen
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Reproductie
Reproductie Hertog van Venetie
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Twee
Twee haardtegels eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Verzilverde
Verzilverde servetringen en borrelglazen, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Aardewerken
Aardewerken testen en stoofjes, Holland / Friesland, 19e en vroeg 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Koper
Koper bakje en knipschaar
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Weegschaal,
Weegschaal, Salter, UK en bel, begin 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Draadglas
Draadglas lepelvaasje, suikerpot en melkkan.
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Kaastonnen
Kaastonnen
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Porselein
Porselein / aardewerk , borden en een schaal, divers lot, 18e, 19e en 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Vogelkooi,
Vogelkooi, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Porseleinen,
Porseleinen, kinderservies, midden 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Borrellepels
Borrellepels
Schätzpreis
20 € - 30 €
ca. 22 $ - 33 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Ketels
Ketels koper en tin
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. Pijpen
Pijpen divers materialen wo. meerschuim, 19e en 20e eeuw
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis: