Veiling 26 sessie 1

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 03.12.2019

Bild
Los-Nr. 520
Ets op papier, Evert v. Hemert, getiteld "gansje" 1978.
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 22 $ - 44 $
Zuschlagspreis:
10 €
ca. 11 $
Bild
Los-Nr. 518
Een album met ansichten, periode 1900-1950
Schätzpreis
30 € - 50 €
ca. 33 $ - 55 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 534
Houten tafel met lade, Mahonie fineer, begin 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 301
Goud, een stel oorbellen 14 k. 1e helft 20e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 77 $
Bild
Los-Nr. 314
Zilver, heren zakhorloge, Duits 2e helft 19e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 315
Goud/zilver/diamant, hanger met diamanten aan zilveren ketting, 19e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
90 €
ca. 99 $
Bild
Los-Nr. 321
Goud, damesring 14 k. met Citrien, midden 20e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 329
Goud, Lot van 2 stuks waaronder gouden bedel, 20e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 331
Zilver, Art deco vaas, Voorschoten 1923.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 436
Koperen ajour gezaagde rechaud, Nederland / Duitsland, 19e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 441
Aquarel van Sjouke de Vries, getiteld: ''Slob of klapsnoet'', 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 451
Aardewerk tabakspot met messing deksel, Holland, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 459
Glas, vier groene bowl glazen, Cornelis De Lorm voor Leerdam glasfabriek, 1918
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 461
Schilderij, olieverf op doek, Jan Averson
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 28
Houtel bijzettafel ingelegd met parelmoer, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 475
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 482
Aardewerk lampenvoet, Zuid Holland Gouda, ca. 1915
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 490
Aardewerk plateel schenkkan, Gesigneerd RAM, ca. 1955
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 491
Aardwerk dienblad met florale motieven, Plateelbakkerij Regina, ca. 1925
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 496
Aquarel op papier, gesigneerd B.A. Bongers, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 502
Keramiek, kan met beker, model scheef, Bob van Schie, Wassenaar, 21e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 510
Zwartwit foto effectenbeurs 1928, ingelijst
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 71
Bamboe stoel, China, begin 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 75
Handgemaakt fragment van een religieus boek, India, 19e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 76
Houten lunchbox met lakwerk, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 81
Houten kist met messing beslag, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 83
Kist
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 526
Ets op papier, gesigneerd: Jan Toorop "Marker visser", 1896.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
160 €
ca. 177 $
Bild
Los-Nr. 527
Schilderij, olieverf op doek, gesigneerd R. Spoelstra, begin 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 528
Ets op papier, Marius Jansen , ''Molen Kralingse plas'', eerste helft 20e eeuw.
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $