Varia 34

Sopocki Dom Aukcyjny, Gdańsk Gallery, 2/3 Długa St.

Datum der Auktion: 15.02.2020

Bild
Los-Nr. 91
Sygnet
l. 20.-30. XX w. złoto pr. 0k
Aufrufpreis
5.600 PLN
ca. 1.427 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 92
Pierścionek
XX w. złoto pr. 0,585, m
Aufrufpreis
5.000 PLN
ca. 1.274 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 93
Pierścionek art déco
l. 20.–30. XX w
Aufrufpreis
5.000 PLN
ca. 1.274 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 94
Pierścionek z diamentami i szmaragdami
1
Aufrufpreis
2.800 PLN
ca. 713 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 95
Pierścionek
pocz. XX w. złoto pr. 0,750
Aufrufpreis
2.800 PLN
ca. 713 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 96
Broszka
k. XIX w. złoto pr. 0,750, m
Aufrufpreis
1.600 PLN
ca. 407 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 97
Wisior dewocyjny
XIX w. złoto pr. 0,375
Aufrufpreis
1.500 PLN
ca. 382 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 98
Broszka
XIX w. złoto pr. 0,750, 0,585
Aufrufpreis
2.400 PLN
ca. 611 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 99
Pierścionek secesyjny
Wiedeń, XIX/XX w
Aufrufpreis
900 PLN
ca. 229 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 100
Pierścionek
poł. XX w. złoto pr. 0,585
Aufrufpreis
7.500 PLN
ca. 1.912 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 101
Wisior
Rosja, XIX/XX w. złoto pr. 56
Aufrufpreis
5.000 PLN
ca. 1.274 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 102
Bransoletka
Austria, l. 20.-30. XX w
Aufrufpreis
5.600 PLN
ca. 1.427 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 103
Bransoletka
k. XIX w. złoto pr
Aufrufpreis
2.400 PLN
ca. 611 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 104
Pierścionek
l. 20.-30. XX w. złoto pr
Aufrufpreis
5.600 PLN
ca. 1.427 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 105
Pierścionek na rękawiczkę
złoto pr
Aufrufpreis
5.600 PLN
ca. 1.427 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 106
Klipsy
XX w. złoto pr. 0,750, m. 11,64 g
Aufrufpreis
4.500 PLN
ca. 1.147 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 107
Pierścionek
XVIII w. złoto pr. 0,585
Aufrufpreis
3.600 PLN
ca. 917 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 108
Wisior
1 poł. XX w. złoto pr. 0,333, m
Aufrufpreis
750 PLN
ca. 191 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 109
Sygnet
Francja, XIX/XX w. złoto pr
Aufrufpreis
3.400 PLN
ca. 866 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 110
Broszka
1 poł. XX w. złoto pr. 0,585, m
Aufrufpreis
4.000 PLN
ca. 1.019 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 111
Kolczyki
XX w. złoto pr. 0,585, m. 2,79
Aufrufpreis
600 PLN
ca. 152 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 112
Zawieszka
1 poł. XX w. złoto pr. 0,750
Aufrufpreis
1.800 PLN
ca. 458 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 113
Broszka biedermeier
k. XIX w. złoto pr
Aufrufpreis
2.100 PLN
ca. 535 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 114
Wisior z kameą
XIX/XX w. muszla
Aufrufpreis
650 PLN
ca. 165 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 115
Sygnet
1 poł. XX w. złoto pr. 56 (ok
Aufrufpreis
1.500 PLN
ca. 382 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 116
Broszka
Wiedeń, l. 20.-30. XX w. złoto
Aufrufpreis
5.600 PLN
ca. 1.427 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 117
Kolczyki
XX w. złoto pr. 0,580, m. 3,14
Aufrufpreis
700 PLN
ca. 178 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 118
Para wisiorków Popeye i Oliwka Olejek
XX
Aufrufpreis
1.600 PLN
ca. 407 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 119
Pierścionek z monetą
złoto pr. 0,750, m
Aufrufpreis
1.300 PLN
ca. 331 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 120
Bransoletka
XX w. 100 szt. pereł, śr
Aufrufpreis
4.800 PLN
ca. 1.223 $
Zuschlagspreis: