Varia 28

Sopocki Dom Aukcyjny
Gdańsk Gallery, Długa 2/3

Datum der Auktion: 16.02.2019

Zurück

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż włoski olej, płótno dublowane, 45,5 x 75 cm

Los #: 1

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż włoski z ruinami i posągiem olej, płótno dublowane, 45,5 x 75 cm

Los #: 2

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Thomas Bush-Hardy

Żaglowce na morzu olej, płótno, 51 x 76 cm sygn. p. d.: T… Hardy

Los #: 3

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Carl Saltzmann

Statki na redzie, 1898 r. olej, płótno, 53,5 × 117 cm sygn. i dat. l. d.: C. Saltzmann 98

Los #: 4

Aufrufpreis: 1.900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Zbigniew Litwin

Łodzie na plaży, 1968 r. akwarela, papier, 36 × 51 cm sygn. i dat. p. d.: ZLitwin 1968

Los #: 5

Aufrufpreis: 2.600 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
J. Makowski

Jastarnia olej, tektura, 21 x 31 cm, sygn. p. d.: J. Makowski/Jastarnia

Los #: 6

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Marian Mokwa

Port olej, płótno, 50 x 80; sygn. p.d.: Mokwa

Los #: 7

Aufrufpreis: 10.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Stanisław Gibiński

Przy ognisku akwarela, tektura, 34 x 48,5 cm, sygn. p. d.: S. Gibiński

Los #: 8

Aufrufpreis: 2.400 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Stanisław Gibiński

Zamieć akwarela, tektura, 23,5 x 33,5 cm w św. ramy, sygn. p.d.: S. Gibiński

Los #: 9

Aufrufpreis: 900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Adam Setkowicz

Sanna akwarela, gawasz, papier, 27,5 x 47 cm w świetle ramy, sygn. l. d.: A.Setkowicz

Los #: 10

Aufrufpreis: 2.400 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż olej, płótno, 39 x 60 cm sygn. p. d.: monogram nieczytelny

Los #: 11

Aufrufpreis: 900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Peter Götz Pallmann

Pejzaż ze sztafażem olej, płyta, 43 x 67 sygn. p. d.: P. G.Pallmann

Los #: 12

Aufrufpreis: 2.400 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Brzozy olej , płyta, 52 x 41 cm sygn. p. d. cyrylicą nieczytelnie

Los #: 13

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
R.Windt

Droga w lesie olej, płyta, 70 x 56 cm sygn. p. d.: R. Windt

Los #: 14

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Holenderski festyn olej, deska, 31,5 x 45 cm

Los #: 15

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
W. Baranowski

Wywózka drewna olej, płótno, 50,5 X 70,5 cm, sygn. l. d. W. Baranowski

Los #: 16

Aufrufpreis: 1.900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż z drogą olej, płótno, 36 x 44,5 cm

Los #: 17

Aufrufpreis: 800 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Jerzy Zgorzałek

Jesienny pejzaż z rzeką, 1982 r. olej, płótno, 54,5 x 79,5 cm sygn. i dat. p. d.: Jerzy Zgorzałek 1982

Los #: 18

Aufrufpreis: 2.400 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Tryptyk o tematyce orientalnej olej, płótno, wym. 97,5 x 36,5 cm (każdy

Los #: 19

Aufrufpreis: 1.900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż śródziemnomorski olej, płótno naklejone na tekturę, 19 x 24,5 cm sygn. l. d. nieczytelnie

Los #: 20

Aufrufpreis: 900 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Adolf Schweitzer

Fiord, 1880 r. olej, sklejka, 85 x 68 cm sygn. p. d.: A. Schweitzer 80

Los #: 21

Aufrufpreis: 4.500 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Irena Weiss zw. Aneri

Pejzaż górski z rzeką olej, tektura, 30 x 43,5 cm w świetle passe-partout sygn. p. d.: aneri

Los #: 22

Aufrufpreis: 4.600 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
W. Wolski

Pieniny olej, tektura, 33,5 x 48 cm sygn. l. d.: W. Wolski

Los #: 23

Aufrufpreis: 2.200 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Aleksiej Trankowskij

Dziewczyna z kogutem olej, płótno, 86,5 x 56,5 cm sygn. l. d.: Транковскiй

Los #: 24

Aufrufpreis: 14.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Jacobus Leisten

Scena romantyczna, 1888 r. olej, deska, 30 x 15 cm sygn. i dat. p. d.: J. Leisten 88

Los #: 25

Aufrufpreis: 4.400 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Władysław Serafin

Wieże kościelne pastel, papier, 33,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout sygn. p. d.: W. (nieczytelnie

Los #: 26

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Kazimierz Śramkiewicz

Ulica Podhalańska w Oliwie, 1946 r. olej, karton, 45,5 x 54,5 cm sygn. i dat. l. d.: IX/46 K. Śramkiewicz

Los #: 27

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Wojciech Weiss

Pejzaż olej, tektura, 64,5 x 47,5 cm sygn. p. d.: WW

Los #: 28

Aufrufpreis: 20.000 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Zdzisław Kałędkiewicz

Jeźdźcy w lesie olej, płótno, 83 x 118 cm w świetle oprawy sygn. i dat. p. d.: Z. Kałędkiewicz/82 r. na odwrocie: „Z. Kałędkiewicz/Gd. Oliwa, Leśna 9/2/"Jeźdźcy w lesie" ol. 85 x 120 cm oraz nalepka BWA w Sopocie z 1982 r

Los #: 29

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 16.02.2019

Bild
Jerzy Kossak

Na prerii olej, tektura, 50 x 75 cm sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1937

Los #: 30

Aufrufpreis: 11.000 PLN

Datum: 16.02.2019