Polish Design - firts lots, 11 April 2019, 19:00

Desa Unicum
Marszałkowska 34-50
00-554 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl · +48 (0)22 1636600

Datum der Auktion: 11.04.2019

Zurück

Bild
Zygmunt Majchrzak (ur. 1924)

Zygmunt Majchrzak (ur. 1924) lata 50. XX w. Fotel drewno, wiklina, 77,5 x 57 x 66,5 cm Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 68433 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19

Los #: 301

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019

Bild
Władysław Wołkowski (1902 - 1986)

Władysław Wołkowski (1902 - 1986) lata 60. XX w. Stół drewno, szkło, 73 x 82,5 x 82,5 cm Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 66774 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19

Los #: 302

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019

Bild
Paweł Olszczyński (ur. 1985)

Paweł Olszczyński (ur. 1985) 2017 Patera ceramika szkliwiona, 4,5 x 32 x 32 cm sygnowany i datowany na spodzie: 'Olszczyński | Paweł | 2017' Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 68323 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19

Los #: 303

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019

Bild
Zbigniew Horbowy (ur. 1935)

Zbigniew Horbowy (ur. 1935) 1991 Forma dekoracyjna szkło, 47,5 x 8 x 8 cm sygnowany i datowany na spodzie grawerem: 'HORBOWY | 1991' Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 60092 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19

Los #: 304

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019

Bild
Alicja Wyszogrodzka (ur. 1928)

Alicja Wyszogrodzka (ur. 1928) 1957 Projekt tkaniny "Lampy" akwarela, tusz/papier, 49 x 41,5 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Gutkowska-Wyszogrodzka | 1968', 'Projekt: Gutkowska Alicja | raportowanie i wykonanie na czysto | Gawrońska Zofia', poniżej pieczęć: 'Instytut Wzornictwa

Los #: 305

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019

Bild
Bolesław Książek (1911-1994)

Bolesław Książek (1911-1994) około 1980 Krata z płytami ceramicznymi ceramika szkliwiona, metal, 133 x 55 x 3 cm Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 68032 Print item sheet Lot number Polish Design - firts lots 11 April 2019, 19

Los #: 306

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 11.04.2019