Ludwik Klimek

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, 54/56 Nowy Świat St.

Datum der Auktion: 05.08.2020

Zurück

Bild
Ludwik Klimek

Martwa natura z bukietem
olej, płótno, 61 x 50 cm, sygn. l.d.: Klimek

Los #: 1

Aufrufpreis: 6.000 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Port w Nicei
olej, płótno, 27 x 35 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: KLIMEK

Los #: 2

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Villefranche, 1966 r.
olej, płótno, 38 x 45, 5 cm, sygn. i dat. p.d.: KLIMEK 66

Los #: 3

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Sophie
akwarela, gwasz, papier, 63,5 x 47,5 cm w świetle passe-partout

Los #: 4

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Irene
akwarela, gwasz, papier, 64 x 47,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr. d.: L. KLIMEK

Los #: 5

Aufrufpreis: 3.500 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Charlotte
akwarela, gwasz, papier, 64 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: KLIMEK

Los #: 6

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Akt z żółtym kwiatem, Adele
pastel, papier, 64 x 49,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Los #: 7

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Jacqueline
pastel, papier, 48 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Los #: 8

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Lesya
pastel, papier, 48 x 64 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Los #: 9

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Monique
pastel, papier, 48,5 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Los #: 10

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Zamyślona
pastel, papier, 63,5 x 48,5 cm, sygn. p.d.: Klimek

Los #: 11

Aufrufpreis: 4.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Paloma
sangwina, pastel, papier, 52 x 35,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Los #: 12

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Modelka
pastel, papier, 51 x 39 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: L. KLIMEK

Los #: 13

Aufrufpreis: 0 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Na włoskiej plaży
ołówek, papier, 52 x 34,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: L. KLIMEK

Los #: 14

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Irene
pastel, papier, 63 x 48 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Los #: 15

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Chloe
ołówek, pastel, papier, 63 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: KLIMEK

Los #: 16

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Akt z lustrem - Jestem piękna
pastel, papier, 64 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: L. KLIMEK

Los #: 17

Aufrufpreis: 4.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Księżniczka
pastel, papier, 63,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: KLIMEK

Los #: 18

Aufrufpreis: 4.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Zakochana
pastel, papier, 48,5 x 63,5 cm w świetle passe-partout, sygn. śr.d.: L. KLIMEK

Los #: 19

Aufrufpreis: 4.200 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Marina
olej, płótno, 60 x 81 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: KLIMEK

Los #: 20

Aufrufpreis: 7.500 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Na plaży
sangwina, papier, 52 x 35 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Klimek

Los #: 21

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Paloma II
pastel, papier, 53 x 36 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: KLIMEK

Los #: 22

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Marthe
akwarela, gwasz, papier, 59,5 x 47 cm w świetle passe-partout, p.d.: pieczęć z ATELIER KLIMEK 1998

Los #: 23

Aufrufpreis: 3.800 PLN

Datum: 05.08.2020

Bild
Ludwik Klimek

Noele
tech. mieszana, tektura, 48 x 63 cm w świetle passe-partout, sygn. l.d.: L. KLIMEK

Los #: 24

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 05.08.2020