Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 157
Lesní krajina, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
8.000 CZK
ca. 346 $
Bild
Los-Nr. 158
Venkovské sídlo, nesignováno
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 159
Krajina, nesignováno, lept/papír
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
5.500 CZK
ca. 238 $
Bild
Los-Nr. 160
Mniši, signováno vpravo dole J. W. Frey
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 161
Studie ženy, monogramováno a datováno
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 162
Studie kamenů, nesignováno, na zadní
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 163
Podobizna řádové sestry ze Řádu svaté
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 164
„Delineatio & Repraesentatio
Aufrufpreis
90.000 CZK - 60.000 CZK
ca. 3.902 $ - 2.601 $
Zuschlagspreis:
80.000 CZK
ca. 3.468 $
Bild
Los-Nr. 165
Portrét dámy, nesignováno, kvaš/slonová
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 166
Podobizna hocha, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 167
Podobizna muže, signováno Kraus
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 168
Podobizna muže, monogramováno vlevo dole
Aufrufpreis
12.000 CZK - 9.000 CZK
ca. 520 $ - 390 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 169
Splašený kůň, signováno a datováno
Aufrufpreis
9.000 CZK - 6.000 CZK
ca. 390 $ - 260 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 170
Hlava muže, signováno vpravo dole U
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 171
Hlava dívky, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 172
Vodní mlýn, nesignováno, vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 173
Dívka v klobouku, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 174
Návrh opony pro plzeňské divadlo
Aufrufpreis
70.000 CZK - 45.000 CZK
ca. 3.035 $ - 1.951 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 175
Dáma s paraplíčkem, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
5.000 CZK
ca. 216 $
Bild
Los-Nr. 176
Studie muže, signováno a datováno vlevo
Aufrufpreis
9.000 CZK - 6.000 CZK
ca. 390 $ - 260 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 177
Děvče na zábradlí, monogramováno vlevo
Aufrufpreis
50.000 CZK - 34.000 CZK
ca. 2.167 $ - 1.474 $
Zuschlagspreis:
45.000 CZK
ca. 1.951 $
Bild
Los-Nr. 178
V dešti, signováno vlevo uprostřed
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
14.000 CZK
ca. 607 $
Bild
Los-Nr. 179
U okna, signováno vpravo uprostřed
Aufrufpreis
9.000 CZK - 6.000 CZK
ca. 390 $ - 260 $
Zuschlagspreis:
9.500 CZK
ca. 411 $
Bild
Los-Nr. 180
Ženský akt, signováno vpravo dole K
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 181
Na kraji vesnice, nesignováno, na zadní
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 182
Pohled ke Strahovu, signováno vpravo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 183
Hradčany v zimě, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 184
Hastrman, signováno vlevo dole O. Štáfl
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
13.000 CZK
ca. 563 $
Bild
Los-Nr. 185
Rajská idyla, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 186
Rozhovor, signováno vlevo dole Jos. J
Aufrufpreis
10.000 CZK - 7.000 CZK
ca. 433 $ - 303 $
Zuschlagspreis: