Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 122
Zátiší s holubem, signováno a datováno
Aufrufpreis
10.000 CZK - 7.000 CZK
ca. 433 $ - 303 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 126
Portrét muže, nesignováno, vpravo
Aufrufpreis
70.000 CZK - 55.000 CZK
ca. 3.035 $ - 2.384 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 127
Kominík, signováno a datováno vpravo
Aufrufpreis
40.000 CZK - 26.000 CZK
ca. 1.734 $ - 1.127 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 128
Pohled na hrad Hocheppan, signováno a
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
15.000 CZK
ca. 650 $
Bild
Los-Nr. 129
Podvečer v alpském předhůří, signováno
Aufrufpreis
60.000 CZK - 40.000 CZK
ca. 2.601 $ - 1.734 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 130
Nad dopisem, nesignováno, olej/plátno
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 131
Odpočívající, nesignováno, olej/plátno
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
8.000 CZK
ca. 346 $
Bild
Los-Nr. 132
Jeleni, signováno, popsáno a datováno
Aufrufpreis
45.000 CZK - 30.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.300 $
Zuschlagspreis:
32.000 CZK
ca. 1.387 $
Bild
Los-Nr. 133
Přístavní město, nesignováno
Aufrufpreis
30.000 CZK - 18.000 CZK
ca. 1.300 $ - 780 $
Zuschlagspreis:
18.000 CZK
ca. 780 $
Bild
Los-Nr. 134
Krajina s říčkou, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
60.000 CZK - 40.000 CZK
ca. 2.601 $ - 1.734 $
Zuschlagspreis:
65.000 CZK
ca. 2.818 $
Bild
Los-Nr. 135
Podzimní krajina, vlevo dole část
Aufrufpreis
30.000 CZK - 22.000 CZK
ca. 1.300 $ - 953 $
Zuschlagspreis:
24.000 CZK
ca. 1.040 $
Bild
Los-Nr. 136
Jezdec rakouského vojska, signováno a
Aufrufpreis
40.000 CZK - 28.000 CZK
ca. 1.734 $ - 1.214 $
Zuschlagspreis:
65.000 CZK
ca. 2.818 $
Bild
Los-Nr. 137
Pohled na Garsten v Horních Rakousích
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
15.000 CZK
ca. 650 $
Bild
Los-Nr. 138
Zabíjačka, nesignováno, olej/plátno
Aufrufpreis
90.000 CZK - 60.000 CZK
ca. 3.902 $ - 2.601 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 139
Ve vsi, signováno vpravo dole P. W
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 140
Jarní krajina, signováno K. Vikas
Aufrufpreis
20.000 CZK - 14.000 CZK
ca. 867 $ - 607 $
Zuschlagspreis:
26.000 CZK
ca. 1.127 $
Bild
Los-Nr. 141
Cestou na mši, nesignováno, olej/plátno
Aufrufpreis
30.000 CZK - 20.000 CZK
ca. 1.300 $ - 867 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 142
Portrét hocha s kladivem, signováno
Aufrufpreis
20.000 CZK - 14.000 CZK
ca. 867 $ - 607 $
Zuschlagspreis:
14.000 CZK
ca. 607 $
Bild
Los-Nr. 143
Václav III. u hrobu svého otce
Aufrufpreis
150.000 CZK - 95.000 CZK
ca. 6.503 $ - 4.119 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 144
Pastýřská rodina, nesignováno
Aufrufpreis
36.000 CZK - 24.000 CZK
ca. 1.560 $ - 1.040 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 145
Sv. Máří Magdaléna, nesignováno
Aufrufpreis
40.000 CZK - 28.000 CZK
ca. 1.734 $ - 1.214 $
Zuschlagspreis:
28.000 CZK
ca. 1.214 $
Bild
Los-Nr. 146
Hra na schovávanou, nesignováno
Aufrufpreis
20.000 CZK - 14.000 CZK
ca. 867 $ - 607 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 147
Archanděl Michael, popsáno vpravo dole
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 148
V italské zahradě, nesignováno
Aufrufpreis
100.000 CZK - 70.000 CZK
ca. 4.335 $ - 3.035 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 149
Děvčátko s míčem, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
500.000 CZK - 360.000 CZK
ca. 21.679 $ - 15.609 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 150
Slovanský rek, nesignováno, olej/plátno
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 151
Vesnický umělec, signováno a datováno
Aufrufpreis
36.000 CZK - 24.000 CZK
ca. 1.560 $ - 1.040 $
Zuschlagspreis:
30.000 CZK
ca. 1.300 $
Bild
Los-Nr. 152
Najáda, signováno vpravo dole Beneš
Aufrufpreis
120.000 CZK - 80.000 CZK
ca. 5.203 $ - 3.468 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 153
Hra na slepou bábu, nesignováno
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 156
Duben, předloha P. Stevens
Aufrufpreis
15.000 CZK - 9.000 CZK
ca. 650 $ - 390 $
Zuschlagspreis:
9.000 CZK
ca. 390 $