Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 92
Mladí muzikanti, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
10.000 CZK
ca. 433 $
Bild
Los-Nr. 93
Na mořském pobřeží, signováno a datováno
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 94
Liška, signováno vpravo dole Lolek St
Aufrufpreis
30.000 CZK - 18.000 CZK
ca. 1.300 $ - 780 $
Zuschlagspreis:
26.000 CZK
ca. 1.127 $
Bild
Los-Nr. 95
Klokočské skály, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 96
Jablíčka, signováno a datováno vlevo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 97
La dolce vita, signováno a datováno
Aufrufpreis
10.000 CZK - 7.000 CZK
ca. 433 $ - 303 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 98
Dívka s rackem, signováno a datováno
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 99
Událost I, signováno vpravo dole Vondra
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 100
Podolská loděnice, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 101
Ukřižovaný, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
120.000 CZK - 90.000 CZK
ca. 5.203 $ - 3.902 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 102
Bez názvu, signováno a datováno vlevo
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 103
Zátiší s vyhlídkou, signováno vpravo
Aufrufpreis
30.000 CZK - 20.000 CZK
ca. 1.300 $ - 867 $
Zuschlagspreis:
20.000 CZK
ca. 867 $
Bild
Los-Nr. 104
Zátiší se žlutou židlí, signováno vlevo
Aufrufpreis
45.000 CZK - 30.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.300 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 105
Abstraktní kompozice, signováno a
Aufrufpreis
30.000 CZK - 18.000 CZK
ca. 1.300 $ - 780 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 106
Stříhání ovcí, signováno a datováno
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 107
V dešti před Spartou, signováno vlevo
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 108
Krajina s vesnicí, signováno a datováno
Aufrufpreis
9.000 CZK - 6.000 CZK
ca. 390 $ - 260 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 109
Příchod jara, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 110
Bez názvu, signováno a datováno vpravo
Aufrufpreis
200.000 CZK - 140.000 CZK
ca. 8.671 $ - 6.070 $
Zuschlagspreis:
140.000 CZK
ca. 6.070 $
Bild
Los-Nr. 111
Sedící postava, signováno a datováno
Aufrufpreis
200.000 CZK - 140.000 CZK
ca. 8.671 $ - 6.070 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 112
Bez názvu, na obou stranách signováno a
Aufrufpreis
45.000 CZK - 30.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.300 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 113
Civilizace, signováno vpravo dole na
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
16.000 CZK
ca. 693 $
Bild
Los-Nr. 114
V krytej plavárni, signováno na zadní
Aufrufpreis
36.000 CZK - 24.000 CZK
ca. 1.560 $ - 1.040 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 115
V noci, signováno, datováno a popsáno na
Aufrufpreis
100.000 CZK - 70.000 CZK
ca. 4.335 $ - 3.035 $
Zuschlagspreis:
70.000 CZK
ca. 3.035 $
Bild
Los-Nr. 116
Kytice, signováno vpravo dole F
Aufrufpreis
12.000 CZK - 8.000 CZK
ca. 520 $ - 346 $
Zuschlagspreis:
8.000 CZK
ca. 346 $
Bild
Los-Nr. 117
Pražský motiv, signováno vpravo dole F
Aufrufpreis
20.000 CZK - 14.000 CZK
ca. 867 $ - 607 $
Zuschlagspreis:
17.000 CZK
ca. 737 $
Bild
Los-Nr. 118
Na návsi, signováno vpravo dole F
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
12.000 CZK
ca. 520 $
Bild
Los-Nr. 119
Pierot, signováno vpravo dole K
Aufrufpreis
45.000 CZK - 28.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.214 $
Zuschlagspreis:
28.000 CZK
ca. 1.214 $
Bild
Los-Nr. 120
Meditace II, signováno vlevo dole K
Aufrufpreis
40.000 CZK - 26.000 CZK
ca. 1.734 $ - 1.127 $
Zuschlagspreis:
26.000 CZK
ca. 1.127 $
Bild
Los-Nr. 121
Hlava dívky, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
24.000 CZK - 16.000 CZK
ca. 1.040 $ - 693 $
Zuschlagspreis: