Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 159
Krajina, nesignováno, lept/papír
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
5.500 CZK
ca. 238 $
Bild
Los-Nr. 161
Studie ženy, monogramováno a datováno
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 172
Vodní mlýn, nesignováno, vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 182
Pohled ke Strahovu, signováno vpravo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 183
Hradčany v zimě, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 185
Rajská idyla, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 200
Rusava, signováno vlevo dole A. Kašpar
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 208
Ženský akt, signováno vpravo dole tužkou
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 219
Vidění sv. Jana, nesignováno, suchá
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
20.000 CZK
ca. 867 $
Bild
Los-Nr. 256
Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
5.500 CZK
ca. 238 $
Bild
Los-Nr. 257
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
5.000 CZK
ca. 216 $
Bild
Los-Nr. 273
Hlava dívky, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 285
Bez názvu, signováno dole uprostřed
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 24
Skály, signováno a datováno vpravo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 292
Bez názvu, signováno a datováno vlevo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
7.000 CZK
ca. 303 $
Bild
Los-Nr. 296
Bez názvu, signováno a datováno vpravo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 298
Konvolut 2 kreseb; Bez názvu, signováno
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 305
U vody, signováno vpravo dole tužkou s
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 44
Letní krajina, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 309
Skály "Ztracená naděje", nesignováno
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 320
Stojící dívka, signováno vpravo dole M
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 96
Jablíčka, signováno a datováno vlevo
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 417
keramika, smetanová glazura, černě
Aufrufpreis
5.000 CZK - 3.000 CZK
ca. 216 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
9.000 CZK
ca. 390 $
Bild
Los-Nr. 475
sklo čiré, řezaný motiv lovu jelena
Aufrufpreis
5.000 CZK - 3.000 CZK
ca. 216 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 173
Dívka v klobouku, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 181
Na kraji vesnice, nesignováno, na zadní
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 192
L´Assiette au Beurre - L´argent, č. 41
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 195
Stojící postavy, monogramováno vlevo
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 48
První nádvoří zámku v Jindřichově
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 93
Na mořském pobřeží, signováno a datováno
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $