Kunst- en Antiekveiling / Feb. '19

Van Zadelhoff Veilingen
Nieuwe Havenweg 53A
1216 PB Hilversum
Niederlande

Datum der Auktion: 11.02.2019 - 12.02.2019

Zurück

Bild

Dirk Smorenberg, Alkmaar 1883-1960 Loosdrecht, Winters plassengezicht te Loosdrecht, olieverf op doek, 61 x 50 cm. (originele lijst

Los #: 1

Aufrufpreis: 750 €

Datum: 11.02.2019 - 12.02.2019

Bild

Marianne Houtkamp (Amsterdam 1948), bronzen beeldengroep (bestaande uit 2 losse componenten van circa: h.12,5 x b.18 x d.8 en h.13 x b.18 x d.9 cm.) van "De Klepperman van Elleven", natuurweergave van de sculptuur, uitgegeven voor het 100-jarig bestaan van Rabobank Laren-Blaricum, 75 jaar drukkerij

Los #: 2

Aufrufpreis: 240 €

Bild

12 Diverse handbeschilderde penselendozen

Los #: 3

Aufrufpreis: 30 €

Bild

2 Glaspasta vaasjes

Los #: 4

Aufrufpreis: 16 €

Bild

Antieke koperen reiswekker (1 glaasje defect), Petite Sonnerie

Los #: 5

Aufrufpreis: 260 €

Bild

Antieke messing reiswekker met volledige kalender en maandstand, L'Epée Fondie en 1839

Los #: 6

Aufrufpreis: 240 €

Bild

Christian Dior, zwaar verzilverde wijnkoeler (voor 3 flessen), h.20 x diam.28 cm

Los #: 7

Aufrufpreis: 240 €

Bild

Christian Dior, zwaar verzilverde schenkkan met monogram, h.25 cm

Los #: 8

Aufrufpreis: 75 €

Bild

Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters, Den Bosch 1881-1957 Amsterdam, Stilleven met blauwe schotel en fruit, olieverf op doek, gedateerd 1915, 42 x 42 cm. Provenance: particuliere collectie

Los #: 9

Aufrufpreis: 15.000 €

Bild

Marie Henri Mackenzie , Rotterdam 1878-1961 Hilversum, Besneeuwd stadsgezicht met paard en wagen Amsterdam, olieverf op board, 50 x 40 cm

Los #: 10

Aufrufpreis: 380 €

Bild

Rolex Oyster Royal, stalen polshorloge, 1961, mechanisch uurwerk, referentienummer 6044 met grijze wijzerplaat met nieuwe leren band met originele stalen Rolex gesp

Los #: 11

Aufrufpreis: 1.500 €

Bild

Antiek bloedkoralen collier met gouden slot, L.50 cm., 60 gr

Los #: 12

Aufrufpreis: 240 €

Bild

Franck Muller Casablanca Cintree Curvex polshorloge, chronograaf, 39 mm uit 2012, PVD (black) stainless steel kast, Referentie nr. 8885 C CC DT NE en kast nummer 485, met een zwarte rubberen band met een originele PVD gesp, 55.4 x 39.6 mm in doos en papieren

Los #: 13

Aufrufpreis: 5.500 €

Bild

Chopard La Strada quartz, damespolshorloge met stalen band, afmeting 23 mm x 34.5 mm, referentienummer 41/8380 met originele doos en garantie certificaat

Los #: 14

Aufrufpreis: 1.200 €

Bild

August Stephan Sedlacek (Dohn Sedlacek), Frans/Tsjechisch 1868-1936, Musicerend gezelschap in interieur, olieverf op doek, 70 x 140 cm

Los #: 15

Aufrufpreis: 2.400 €

Bild

Rolex Oyster Royal, stalen polshorloge, 1958, met mechanisch uurwerk, referentienummer 4444 met créme wijzerplaat, stalen "Rivet" oyster band met originele Rolex reisverpakking

Los #: 16

Aufrufpreis: 2.000 €

Bild

P.H. de Meijer, Den Haag 1842-1862, 2e gehalte zilveren ketel op komfoor

Los #: 17

Aufrufpreis: 900 €

Bild

Cornelis Vreedenburgh, Woerden 1880-1946 Laren (N.H.), Aan de Loosdrechtse plas, olieverf op doek op schildersboard, 30 x 39,4 cm. Provenance: Simonis & Buunk / particuliere collectie

Los #: 18

Aufrufpreis: 5.000 €

Bild

4 Diepe porseleinen borden met gegolfde rand opgehoogd met goud en o.a. beschilderd met polychrome guirlandes van rozen en korenbloemen, circa 1800, doorsnede: 25,5 cm

Los #: 19

Aufrufpreis: 60 €

Bild

4 Platte porseleinen borden met gegolfde rand opgehoogd met goud en o.a. beschilderd met polychrome guirlandes van rozen en korenbloemen, circa 1800, doorsnede 25,5 cm

Los #: 20

Aufrufpreis: 50 €

Bild

Amstel porseleinen spoelkom (1784 - 1809) met korenbloem decoraties en gouden bies, diam.21,3 cm, gemerkt in onderglazuur blauw

Los #: 21

Aufrufpreis: 160 €

Bild

Twee porseleinen schaaltjes met polychrome beschildering van vogels en vlinders, diam.14 cm. en het gecontourneerd schaaltje 19 x 26,5 cm., Meissen 20e eeuw

Los #: 22

Aufrufpreis: 80 €

Bild

Antieke ivoren briefopener gedecoreerd met olifantjes, malachiet olifant en een aardewerken olifant

Los #: 23

Aufrufpreis: 25 €

Bild

Porseleinen kop en schotel met polychrome beschildering van bloemboeketjes, gemerkt Meissen circa 1750

Los #: 24

Aufrufpreis: 80 €

Bild

Amstel porseleinen dekselterrine op onderschotel beschilderd met korenbloemen, binnenzijde deksel gemerkt met onderglazuur Amstel en onderzijde onderschotel gemerkt met onderglazuur Amstel en ingegrift LZ en B (glazuurbarst aan binnenzijde deksel

Los #: 25

Aufrufpreis: 190 €

Bild

Twee Amstel porseleinen kop- met schotels (1784 - 1809), gedecoreerd met florale motieven en gouden biezen en een bijpassende spoelkom met diam.21,8 cm., alle onderdelen gemerkt in onderglazuur blauw

Los #: 26

Aufrufpreis: 200 €

Bild

Antieke opengewerkte vuurverguld bronzen Louis Seize 3-delig klokkenstel gecombineerd met wit marmer, 19e eeuw, hoogte pendule 38 cm

Los #: 27

Aufrufpreis: 2.000 €

Bild

Fernand Toussaint, Brussel 1873-1956 Elsene, Bloemstilleven, maroefle, 46 x 37 cm

Los #: 28

Aufrufpreis: 1.200 €

Bild

Amsterdams staand horloge, gevat in een ingelegde wortelnotenhouten kast, J. van Geffen Amsterdam, volledige kalender en maanstand, h.300 x b.67 x d.37 cm

Los #: 29

Aufrufpreis: 2.400 €

Bild

Breitling, Stalen mechanische polshorloge met chronograaf, jaren'60

Los #: 30

Aufrufpreis: 1.700 €