David Hessels: Collection Deikner

BVA Auctions, Kryptonweg 8, 3812 RZ Amersfoort, Niederlande
art@bva-auctions.com · +31 33 460 0070

Datum der Auktion: 26.10.2021

Bild
Los-Nr. 12384
Japan- Gietijzeren ajour deels vergulde tsuba. Meiji (1868-1912)
Aufrufpreis
50 €
ca. 57 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12385
Frankrijk, lederen sieradenkastje, 19e eeuw
Aufrufpreis
60 €
ca. 69 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12386
Japan, een paar gietijzeren tsuba, Meiji (1868-1912)
Aufrufpreis
70 €
ca. 81 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12387
Muntenweegschaal, Joh. Pet. Brasselmann, Duitsland, ca. 1780
Aufrufpreis
150 €
ca. 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12388
KPM Berlin, portretkop en schotel, ca. 1900
Aufrufpreis
100 €
ca. 115 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12389
Senri- Japans burgaute lakwerk snuifflesje. 19e eeuw
Aufrufpreis
90 €
ca. 104 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12391
Daoguang (1821-1850)- Wu Shuang Pu kom met deksel.
Aufrufpreis
100 €
ca. 115 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12392
Ando Hiroshige (1798-1858)- Rokujuyoshu Meisho Zue- 65 ukiyo e- 1853-56
Aufrufpreis
8.000 €
ca. 9.277 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12393
In de manier van Ma Quan- schildering op zijde- tak met bloesem- 19e eeuw
Aufrufpreis
240 €
ca. 278 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12394
Java- Keris Sayen- 9 luk pamor blad met dubbele naga. Circa 1900
Aufrufpreis
240 €
ca. 278 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12395
Anton Graff (1736-1813)- portret miniatuur Frederick de Grote- ca. 1790
Aufrufpreis
90 €
ca. 104 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12396
Meissen- porseleinen groep, dansende kinderen om een mei boom. 19e eeuw
Aufrufpreis
300 €
ca. 347 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12397
Thailand- Ayutthaya groen gepatineerde lopendende Boeddha- 17e eeuw
Aufrufpreis
400 €
ca. 463 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12398
Japan- bronzen vaas- Meiji (1868-1912)
Aufrufpreis
60 €
ca. 69 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12399
China- Rechthoekige Yixing theepot- Circa 1900
Aufrufpreis
200 €
ca. 231 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12400
Japan- Katana / Wakizashi - Gendaito. 19/20e eeuw
Aufrufpreis
400 €
ca. 463 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12401
Aufrufpreis
100 €
ca. 115 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12402
KPM Berlin- kop en schotel- ca. 1780
Aufrufpreis
40 €
ca. 46 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12403
China- Blanc de Chine, Guanjin. 20e eeuw
Aufrufpreis
40 €
ca. 46 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12404
China- bronzen champleve emaille wierrook brander 'Ding'. 18/19e eeuw
Aufrufpreis
150 €
ca. 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12405
Val St. Lambert- kristallen wijnkoeler- 20e eeuw
Aufrufpreis
40 €
ca. 46 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12406
China- Famille rose dekselpot- Tongzhi (1862-1874)
Aufrufpreis
80 €
ca. 92 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12407
Meissen- Zwiebelmuster serviesdeel- 20e eeuw
Aufrufpreis
200 €
ca. 231 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12408
Gotha- porseleinen kop en schotel- ca. 1770
Aufrufpreis
40 €
ca. 46 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12410
Ando Hiroshige (1797-1858) - houtsnede - Tokaido, ca. 1850
Aufrufpreis
60 €
ca. 69 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12411
Yanagawa Shigenobu (1785-1832) - houtsnede - twee geisha's, 1830
Aufrufpreis
120 €
ca. 139 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12412
Aufrufpreis
60 €
ca. 69 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12413
Royal Copenhagen- Vogel en florale dekselpot- 20e eeuw
Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12414
Gebruder Miche Berlin- Gipsen dodenmasker Goethe- 20e eeuw
Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 12415
Nymphenburg- Ontbijt serviesdeel- Circa 1900
Aufrufpreis
100 €
ca. 115 $
Zuschlagspreis: