Auktion 17.10.2014

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 17.10.2014 - 19.10.2014

Zurück

Bild
Grote dekselpot

Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 45xø42cm. Cond.: U

Los #: 1

Limitpreis: 4.500 €

Datum: 17.10.2014 - 19.10.2014

Bild
Tennisarmband WG briljant

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante zettingen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. Lengte 19.5 cm ca 16.0 gr

Los #: 2

Limitpreis: 1.500 €

Bild
Armband WG briljanten

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diamanten in een rail gezet. Totaal ca 5.0 crt ca 21.8 gr Lengte 18 cm. De armband is voorzien van een

Los #: 3

Limitpreis: 1.200 €

Bild
Parelcollier

Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr

Los #: 4

Limitpreis: 2.100 €

Bild
Ring GG/WG briljanten

Elegante ring GG/WG 750/000 met briljanten. Solitairring met in het midden een briljant ca 0,48 crt, met aan weerszijden 5 kleine briljanten pave gezet in de band. ø 49 ca 4.4 gr

Los #: 5

Limitpreis: 0 €

Bild
Ring GG briljant

Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59

Los #: 6

Limitpreis: 0 €

Bild
Armband GG alexandriet

Armband GG 585/000 met Alexandriet. Elegante armband met 3 grote alexandrieten, 17x13 mm, gezet in een bewerkte sierlijke rand, door ogen verbonden. 2 Tapslopende stukken GG zorgen voor een mooie overloop naar de schakels van de armband. ca 24.3 gr Lengte 18.5 cm

Los #: 7

Limitpreis: 0 €

Bild
Ring GG breed briljant

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Los #: 8

Limitpreis: 300 €

Bild
Pennenarmband GG

Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw

Los #: 9

Limitpreis: 550 €

Bild
GG tientje met rand

Munthanger/ broche GG 585/000 met tientje. Hanger/ broche met getorste rand met in het midden een GG tientje uit 1932. totaal ca 11.3 gr

Los #: 10

Limitpreis: 0 €

Bild
Staafbroche GG met parels

Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr

Los #: 11

Limitpreis: 100 €

Bild
Ring GG zegelmodel

Ring GG 585/000 met blauwlagensteen. Pinkring met in het midden een ovale blauw lagensteen, 11x8 mm, voorzien van een vrouwenwapen.ca 2.7 gr ø 48

Los #: 12

Limitpreis: 0 €

Bild
Bijbel, gouden slot

Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G

Los #: 13

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren servies

Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en Zoon Schoonhoven, jaarletter I: 1943, 23x13x13cm. en 14x11x11cm., totaalgewicht ca. 1146gr

Los #: 14

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren staande klok

Hollands zilveren 835/000 miniatuur staand horloge, Grootkeur, Jaarletter: P: 1950, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. H. 12cm. Glas ontbreekt

Los #: 15

Limitpreis: 0 €

Bild
Jugendstil dienschaal

Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40xø32cm. Cond.: U

Los #: 16

Limitpreis: 2.750 €

Bild
Zilveren Joodse ratel

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm

Los #: 17

Limitpreis: 250 €

Bild
Barokstijl inktstel

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Los #: 18

Limitpreis: 3.500 €

Bild
Zilveren servies

Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Cond.: U

Los #: 19

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren brandewijnschaal

Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G

Los #: 20

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilv. servies in koffer

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven, 800/000, ca. 2430gr. (Maten dienblad: 37x27cm. Maten koffer: 45x33x18cm.) Cond.: G

Los #: 21

Limitpreis: 675 €

Bild
Thorapointer, Rusland

Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G

Los #: 22

Limitpreis: 375 €

Bild
Zilveren tasbeugel

Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U

Los #: 23

Limitpreis: 340 €

Bild
Doosje

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Los #: 24

Limitpreis: 430 €

Bild
3 Delen zilver

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. Cond.: G

Los #: 25

Limitpreis: 200 €

Bild
Koordarmband en collier GG

Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr

Los #: 26

Limitpreis: 0 €

Bild
Staafspeld, 7 diamanten

Speld GG 585/000 met diamanten. Staafspeld met een WG stuk in het midden met daarin 7 heldere diamanten. Lengte 58 mm. ca 3.5 gr

Los #: 27

Limitpreis: 125 €

Bild
Ring GG briljanten.

Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57

Los #: 28

Limitpreis: 1.000 €

Bild
Ring GG saffier briljant

Herenring GG 585/000 met briljant en saffier. Strakke ring met een langwerpige bovenzijde met 3 princes geslepen saffieren en 8 briljanten. ca 7.6 gr ø 62 Grootte 10x15 mm

Los #: 29

Limitpreis: 260 €

Bild
Ring GG briljant

Ring GG 585/000 met briljanten. Ring met in het midden 2 rozetten verlopend in elkaar met daarin 14 briljanten. totaal ca 0.34 crt SI/W ca 2.2 grø 54

Los #: 30

Limitpreis: 200 €