Auktion 17.10.2014

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 17.10.2014 - 19.10.2014

Zurück

Bild
Grote dekselpot

Uniek zilveren tafelstuk. Grote dekselpot, geheel voorzien van gedreven bloemmotieven. Bekroond met pompoen in bladmotief. De gehele binnenkant is vuurverguld, zilver 925/000, Z2 gekeurd ca. 5720gr. 45xø42cm. Cond.: U

Los #: 1

Limitpreis: 4.500 €

Datum: 17.10.2014 - 19.10.2014

Bild
Tennisarmband WG briljant

Tennisarmband WG 585/000 met briljanten. Strakke WG armband, breedte 3.4 mm met om en om briljant en princes geslepen diamanten, totaal 56 ca 2.00 crt. De stenen zijn gezet in halve ronde of vierkante zettingen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. Lengte 19.5 cm ca 16.0 gr

Los #: 2

Limitpreis: 1.500 €

Bild
Armband WG briljanten

Armband WG 585/000 volledig bezet met baquette geslepen diamanten. Strakke armband, breedte 9.4 mm, met golfmotief. Per schakel zijn in 2 horizontale en 1 verticale lijn diverse baquette geslepen diamanten in een rail gezet. Totaal ca 5.0 crt ca 21.8 gr Lengte 18 cm. De armband is voorzien van een

Los #: 3

Limitpreis: 1.200 €

Bild
Parelcollier

Collier van witte zuidzeeparels. Collier van 29 Zuidzeeparels, ø 12-15 mm, met iets een druppelvorm, van een mooie kwaliteit. lengte 42.5 cm ca 107.2 gr

Los #: 4

Limitpreis: 2.100 €

Bild
Ring GG breed briljant

Bolle zware GG585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed met een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw

Los #: 8

Limitpreis: 300 €

Bild
Pennenarmband GG

Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw

Los #: 9

Limitpreis: 550 €

Bild
Staafbroche GG met parels

Staafbroche GG 585/000 met 2 parels. Staafbroche gemaakt van een trouwring met aan een zijde 3 lagen. Op de broche zitten n2 cultive parels, ø 6 en 4 mm. Lengte 6,4 cm ca 6.8 gr

Los #: 11

Limitpreis: 100 €

Bild
Jugendstil dienschaal

Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40xø32cm. Cond.: U

Los #: 16

Limitpreis: 2.750 €

Bild
Zilveren Joodse ratel

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm

Los #: 17

Limitpreis: 250 €

Bild
Barokstijl inktstel

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Los #: 18

Limitpreis: 3.500 €

Bild
Zilv. servies in koffer

Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven, 800/000, ca. 2430gr. (Maten dienblad: 37x27cm. Maten koffer: 45x33x18cm.) Cond.: G

Los #: 21

Limitpreis: 675 €

Bild
Thorapointer, Rusland

Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G

Los #: 22

Limitpreis: 375 €

Bild
Zilveren tasbeugel

Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U

Los #: 23

Limitpreis: 340 €

Bild
Doosje

Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U

Los #: 24

Limitpreis: 430 €

Bild
3 Delen zilver

Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. Cond.: G

Los #: 25

Limitpreis: 200 €

Bild
Staafspeld, 7 diamanten

Speld GG 585/000 met diamanten. Staafspeld met een WG stuk in het midden met daarin 7 heldere diamanten. Lengte 58 mm. ca 3.5 gr

Los #: 27

Limitpreis: 125 €

Bild
Ring GG briljanten.

Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57

Los #: 28

Limitpreis: 1.000 €

Bild
Ring GG saffier briljant

Herenring GG 585/000 met briljant en saffier. Strakke ring met een langwerpige bovenzijde met 3 princes geslepen saffieren en 8 briljanten. ca 7.6 gr ø 62 Grootte 10x15 mm

Los #: 29

Limitpreis: 260 €

Bild
Ring GG briljant

Ring GG 585/000 met briljanten. Ring met in het midden 2 rozetten verlopend in elkaar met daarin 14 briljanten. totaal ca 0.34 crt SI/W ca 2.2 grø 54

Los #: 30

Limitpreis: 200 €

Bild
Ring GG met brijant

Ring GG 585/000 met briljanten. Vermaakte trouwring met in het midden een geschulpte cirkel met aan beide kanten een briljant, ca 0.16 crt in totaal, en een stukje goud in een druppelvorm. ca 4.4 gr ø 58

Los #: 33

Limitpreis: 150 €

Bild
Dasspeld, briljant

Dasspeld GG 585/000 met briljant. Dasspeld met een solitair briljant 0.14 crt in een achtpoot chaton. ca 1.15 gr

Los #: 34

Limitpreis: 90 €

Bild
Hanger met magie oog

Hanger GG 585/000 met magie oog. Grote ronde hanger met gladde GG rand met daarin glas met een hologram van een oog. ca 8.25 gr, ø 36 mm

Los #: 35

Limitpreis: 175 €

Bild
Ring, 2 briljanten

Ring GG 750/000 met 2 briljanten. Fantasiering met aan de bovenzijde 2 briljanten gezet in een spiegelchaton, hoog slijpsel. totaal ca 0.30 crt. ø 52 ca 5.5 gr

Los #: 36

Limitpreis: 350 €

Bild
Zilv. vaas, Georg Jensen

Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U

Los #: 39

Limitpreis: 425 €

Bild
Zilveren bord

Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt

Los #: 40

Limitpreis: 125 €

Bild
Zilveren hengselmand

Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond.:U

Los #: 41

Limitpreis: 225 €

Bild
Zilv. voetschaal, rood glas

Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G

Los #: 42

Limitpreis: 220 €

Bild
Krist. menageset

Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en parelrand, MT: H. Höhle & JJ Bolhuis Amsterdam anno 1911, 24,5x11cm

Los #: 43

Limitpreis: 130 €

Bild
Kristallen bowlpot

Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip

Los #: 45

Limitpreis: 150 €

Bild
Beeld, visser

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Los #: 46

Limitpreis: 280 €