Auktion 08.01.2016

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 08.01.2016 - 09.01.2016

Zurück

Bild
Piece de Milieu

Bijzondere zilveren Piece de Milieu, 800/000. Oostenrijk rond 1900, met kristallen schotel. Groot tafelstuk met kristallen schaal voorzien van geschulpte rand, ruitslijpsel en fraaie bloemversieringen geplaatst op een grote rond gevormde zilveren voet, rijkelijk bewerkt met o.a. 2 putti's die de

Los #: 1

Limitpreis: 0 €

Datum: 08.01.2016 - 09.01.2016

Bild
Zilveren fruitschaal

Bijzondere grote zilveren fruitschaal. Duitsland. Prachtig uitgewerkte ronde zilveren schaal, ajourgezaagd, versierd met guirlandes, bloemenranken en 4 medaillons met putti's. Voorzien van omgeflesde rand met uitgewerkte versieringen aan de buitenzijde en fraaie gravures aan de binnenzijde

Los #: 2

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren cabaret op pootjes, 18e eeuw

Antiek zilveren cabaret, Hollands 835/000. Mooi vierkant cabaret, 26x26 cm, met inspringende hoeken. De rand en de pootjes zijn versierd met een uitgezaagd rond en ovaal motief. Stadskeur: Den Bosch Jl.:R 1790 MT.: Leonardus Engelskerken ca 680 gr. Cond.: G

Los #: 3

Limitpreis: 0 €

Bild
Gouden naaiset in cassette

Gouden naaiset in cassette met spiegel, Naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Los #: 4

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren hengselmand

Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm

Los #: 5

Limitpreis: 600 €

Bild
BVLGARI witgouden choker

Prachtig witgouden collier, 750/000, met briljant, BVLGARI. Collier met ankerschakel versierd met cilindervormige schijven voorzien van briljanten, met in het midden een hanger met de bekende BVLGARI wikkel bezet met briljant en drie kwastjes versierd met schijfjes met en zonder briljant

Los #: 6

Limitpreis: 0 €

Bild
Hanger Bolsewiek diamant

Bijzondere fraaie hanger, 585/000, met bolsjewiek diamanten. Prachtige hanger in stervorm, volledig bezet met diamanten. Engeland 19e eeuw. ø 28 mm. ca11,1 gr. Voorzien van keuringsbewijs en taxatierapport. Ook te dragen als broche

Los #: 7

Limitpreis: 1.400 €

Bild
Gouden slavenband briljant

Slavenband GG 585/000, met scharnier, Finse stijl, met breed gedeelte, bewerkt aan de bovenzijde. In het midden zit een briljant geslepen diamant van 0.05 crt. SI/W. ø 49x55mm, ca. 23 gr

Los #: 8

Limitpreis: 750 €

Bild
Gouden hanger/medaillon, aandenken koning

Unieke hanger GG 585/000,medaillon met anker. "Aandenken der Nationale feest van Willem III, 14 mei 1874." Erkentenis aan den Hr F.C.Schol, door J.h Volant, E. Lombar, L.Gennotte en J.Matheys. Ovaal medaillon met gekartelde rand en anker met soort schroefbewerking, ø 30x38 mm. ca 17,5 gr

Los #: 9

Limitpreis: 300 €

Bild
Gouden strikbroche met briljanten

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten. Grootte 70x49 mm. De brochering is voorzien van een veiligheidssluiting. ca 20.8 gr

Los #: 10

Limitpreis: 800 €

Bild
Gouden armband

Gouden armband, 585/000, dubbel gourmetschakel. Fraaie brede armband met een dubbele gourmetschakel voorzien van bakslot met 2 veiligheden. Lengte 19 cm ca. 19,9 gr

Los #: 11

Limitpreis: 0 €

Bild
Gouden collier met turkoois

Bijzonder collier, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te gebruiken als medaillon. ca. 72 gr. lengte 42 cm. De ketting is voorzien van bakslot en veiligheid

Los #: 12

Limitpreis: 1.400 €

Bild
Gouden choker Briljant

Choker GG 585/000. Het breed verlopend middenstuk is bewerkt geruwd goud met een briljant geslepen diamant van 0.05 SI/W, Finse stijl. Aan het brede middenstuk zit een vierkant geschakeld fijn collier, met een verlengstuk van 3 cm. Lengte 40/43 cm, ca. 15,5 gr

Los #: 13

Limitpreis: 600 €

Bild
Zilveren Perzische spiegel

Perzische zilveren spiegel. Een spiegel versierd met een uitgewerkte zilveren belijsting aan de voor en achterzijde. Voorzien van en afbeeldingen van verschillende mensfiguren versierd met randen met florale bewerkingen. De lijst heeft nog enkele stukken met resten emaille. 44x33x1 cm. De lijst is

Los #: 14

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren kandelaar. 5 lichts

Prachtige zilveren kandelaar, 835/000, 5 lichts. Rijkelijk versierde tafelkandelaar, vierkante zuilvorm, met parelranden en bloem en strik bewerkingen. Importsteken: Juwelier Aubert en Zn, 's Gravenhage na 1958Grootte 28x28x43 cm. Voet is gevuld met gips Cond.:G

Los #: 15

Limitpreis: 0 €

Bild
Grote zilveren kandelaar

Prachtige zilveren tafelkandelaar, 800/000 Oostenrijk. Tafelkandelaar 3 of 4 lichts bekroond met een adelaar en versierd met getrembleerde lijnbewerkingen op de kaarsenhouders. Eraf te halen en de kandelaar als 1 lichts kandelaar te gebruiken. De voet van de kandelaar is voorzien van getrembleerde

Los #: 16

Limitpreis: 1.000 €

Bild
Joodse schommel kandelaar

Joodse schommelkandelaar, witmetaal, bezet met diverse edelstenen en met vergulde bewerkingen. 19x14x44 cm. Cond.: G

Los #: 17

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren broodmandje

Fraaie zilveren broodmand, Hollands 835/000. Schuitvormige broodmand met een uitgezaagd spijlmotief en twee gezaagde grepen. De rand is voorzien van een opgesoldeerde pareldraad. Mt.: Fa. A. Presburg & zoon, Haarlem jl.: A 1960 22x15x8 cm. ca 208 gr. Cond.: G

Los #: 18

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren koffie- en theekan, filet Bonton

Zilveren koffie-en theekan, model Bonton, 925/000 voorzien van houten handvat en knop.MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL.: V 1980, 13x21x23cm en 13x20x19cm., Totaal gewicht incl. hout ca. 917gr., Als nieuw

Los #: 19

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren ovale koektrommel op onderschotel

Prachtige zilveren koektrommel met onderschotel, Hollands 835/000. Ovale gladde koektrommel versierd met dubbele filetranden met bijpassende ovale zilveren onderschotel. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. jl: H: 1967 ø koektrommel: 13x16x 7,5 cm onderschotel 18x20x2 cm. ca 648 gr

Los #: 20

Limitpreis: 1.000 €

Bild
Zilveren specerijentoren / besamiembus

Zilveren specerijentoren / besamiembus, 800/000, op ronde voet met deurtje met scharnier en voorzien van een puntige torentje met waandel. Wat gedeukt en scheef. ø 5x19 cm. ca 46 gr. Cond.: R-G

Los #: 21

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren ei met emaille

Zilveren ei met emaille op standaard, 88 zolotniks. Prachtig versierd ei met blad en roos motief met emaille, geplaatst op een standaard met 3 klauwpootjes. Verguld aan de binnenzijde van het ei. ø 9x14 cm

Los #: 22

Limitpreis: 1.900 €

Bild
Zilveren roomkan

Fraaie zilveren roomkan, 835/000. Roomkan met sierlijk gelobde bewerking op sierlijke florale pootjes voorzien van gekruld oor. 13x10x14 cm. ca.199 gr. enkele kleine deukjes Cond.: G

Los #: 24

Limitpreis: 90 €

Bild
2 Zilveren kandelaars

Twee prachtige zilveren tafelkandelaars, 925/000. Sierlijke kandelaars met geschulpte onderrand, welke als bewerking doorloopt in de gehele kandelaar. ø 14 cm hoogte 32 cm. Totaal ca 1130 gr. Cond.: G

Los #: 25

Limitpreis: 0 €

Bild
Witgouden ring smaragd briljant

Prachtige grote rozetring WG 750/000 met smaragd en briljant. Ring met in het midden 12 rond gefacetteerde smaragden, ø 3 mm. Om de smaragden heen is de ring fraai bezet met 7 baquette en 17 briljant geslepen diamanten. De kop van de ring is bevestigd aan een band bestaande uit 3 draden. ø 58 ca

Los #: 26

Limitpreis: 600 €

Bild
Wit gouden choker met Tourmalijn

Designer choker WG 750/000 met tourmalijn en briljant. Spangcollier bestaande uit 3 draden met daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljanten pave gezet, ca 0.105ct. TW/loepzuiver, Lengte 42cm. Grootte hanger 15x15mm, ca 16.5 gr. Nieuw

Los #: 27

Limitpreis: 450 €

Bild
Wit gouden ring met tourmalijn

Ring WG 750/000 met een tourmalijn en briljant. Een prachtige strakke ring met een fijne gefacetteerde tourmalijn druppelvormig L.9 mm., in zeer mooie donkergroene kleur, en diverse briljanten pave gezet in een markiesvorm. totaal ca 0.20 crt.W/SI, ø57, ca 16.7 gr

Los #: 28

Limitpreis: 450 €

Bild
Witgouden armband met saffier en briljant

Bijzondere armband WG 585/000 met saffier en briljant. Armband met flexibele schakels bezet met 23 ovaal cabouchon geslepen blauw saffieren, totaal ca. 13 crt., met tussen elke saffier 2 kleine diamantjes, totaal ca. 0,70 crt. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. Breedte 4,1 mm

Los #: 29

Limitpreis: 875 €

Bild
Witgouden horloge met briljant

Elegant dameshorloge, witgoud,585/000 met briljanten. Witgouden horloge, rond model, ø 21mm, met een lunette volgezet met briljanten met een gladde verlopende gematteerde band. Mechanisch. Lengte 17 cm. ca 25 gr

Los #: 30

Limitpreis: 0 €

Bild
Witgouden creolen met briljant

Witgouden creolen, 585/000, met briljanten. Creolen met 2 rijen met kleine gladomzettingen bezet met kleine briljanten. Totaal ca 0.24 crt W/SI. Grootte 4x16,5 mm. ca. 4,1 gr

Los #: 31

Limitpreis: 0 €