Auktion 04.07.2014

Twents Vellinghuis
Weerseloseweg 355
7522 PS Enschede
Niederlande
[email protected] · +31 (0)53 4351488

Datum der Auktion: 04.07.2014 - 07.07.2014

Zurück

Bild
Empire servies, zilver

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en aanzetten zijn versierd met acanthusblad. Het servies en blad hebben motief 835/000. Gekeurd met een

Los #: 1

Limitpreis: 0 €

Datum: 04.07.2014 - 07.07.2014

Bild
Horloge in cello

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

Los #: 2

Limitpreis: 0 €

Bild
Antieke beker

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U

Los #: 4

Limitpreis: 0 €

Bild
Ring smaragd briljant

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Entouragering met in het midden een smaragd, ø 8.75 mm, met insluitsels. Om de smaragd zit een rand met 14 briljanten, 0.02-0.04 crt per steen.ø 55 ca3.4 gr

Los #: 5

Limitpreis: 0 €

Bild
Ring parel en briljant

Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met bovenop een vierkant met in het midden een kleine wat platte parel, ø 5.3 mm. Om de parel zit een vierkante rand met 12 diamanten, met een oud slijpsel gezet in een soort railzetting. Totaal ca 0.65crt. ca 3.2 gr ø 57

Los #: 6

Limitpreis: 0 €

Bild
Getorste armband met opaal

Getorste slavenband, GG 585/000 met opaal en briljant. Fijne getorste slavenband, 3.7 mm, met in het midden een rozet met een opaal en een rand van diamanten met een oud slijpsel, ø rozet 11 mm. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ø 56x52 mm ca 9.6 gr

Los #: 7

Limitpreis: 0 €

Bild
Munthanger 10 gulden

Munthanger GG 10 gulden met fijne GG rand 585/000. 10 Guldenmunt, 1877 Willem de derde. ca 7,8 gr

Los #: 8

Limitpreis: 0 €

Bild
Broche met 5 gulden

Broche GG 585/000 met 5 guldenmunt. 5 Guldenmunt gesoldeerd in een broche, 1912 Wilhelmina. ca 5.1 gr

Los #: 9

Limitpreis: 0 €

Bild
Rijring WG

Rijring WG 585/000 met 3 diamanten. Wat hoogoplopende ring, met 3 mooie briljanten, ca 0,15 crt per steen, gezet in royale chatons. ca 3,4 gr ø 57

Los #: 10

Limitpreis: 325 €

Bild
Broodschaal

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem Diemont (Citroen 176) Grootkeur 925/000, ca. 695gr. 30x20x12cm. Cond.: U

Los #: 13

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren koffiepot

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm

Los #: 14

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren schaal

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. 29x20x9cm. Cond.: U

Los #: 15

Limitpreis: 0 €

Bild
Kristallen bonbonkom

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915

Los #: 16

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren servies

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter N: 1897, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 1050gr. Cond.: U

Los #: 17

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilveren dienblad

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37cm. Cond.: U

Los #: 18

Limitpreis: 0 €

Bild
2 Geslepen boterstolpen

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870

Los #: 19

Limitpreis: 0 €

Bild
Zilv. sigarettendoos China

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

Los #: 20

Limitpreis: 0 €

Bild
Kristallen odeurflacon

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Los #: 21

Limitpreis: 0 €

Bild
Ronde fruitschaal

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Los #: 22

Limitpreis: 0 €

Bild
Beeld, golfer

Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G

Los #: 23

Limitpreis: 280 €

Bild
Beeld, visser

Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U

Los #: 24

Limitpreis: 280 €

Bild
Russisch zilveren flacon

Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U

Los #: 25

Limitpreis: 200 €

Bild
Granaathanger GG

Hanger GG 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en daaromheen een geschulpte rand. Grootte 17 x 22 mm. ca 3.9 gr

Los #: 26

Limitpreis: 70 €

Bild
Ring granaat GG

Ring GG 585/000 met granaat. Ring met aan de bovenzijde een langwerpig versierde rand met daarin een lang ovaal geslepen granaat, 7x13.3 mm. ca 3.5 gr ø 56

Los #: 27

Limitpreis: 0 €

Bild
Brisures GG Granaat

Oorhangers GG met granaat en diamant. Brisures, rozetmodel met aan de voorzijde een ovale Granaat, totaal ca 0.80 crt met een rand met diamanten, totaal ca 0.13 crt. Grootte rozet 9.3x7.4 mm. ca 2.9 gr

Los #: 29

Limitpreis: 165 €

Bild
Ring GG granaat

Ring GG 585/000 met granaat. Grote ring met grote ovale granaat met daaromheen een rand met 16 granaten in gladomzetting gezet. Grootte bovenzijde ring 21.5x26.5 mm. ø 60 mm ca 9.0 gr

Los #: 33

Limitpreis: 0 €

Bild
Hanger GG Bloedkoraal rozet

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Los #: 37

Limitpreis: 100 €

Bild
Kristallen kaastolp

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver Schoonhoven ca. 1890

Los #: 38

Limitpreis: 0 €

Bild
Barokstijl inktstel

Mooi zwaar massief zilveren inktstel, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. MT.: A.H., 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39x22x20 cm., Cond.:U

Los #: 39

Limitpreis: 3.500 €

Bild
Melkglazen dekselschaal

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Los #: 40

Limitpreis: 0 €