Aukcja Prac na Papierze: Sztuka współczesna

Sopocki Dom Aukcyjny
Warsaw Gallery, Nowy Świat 54/56

Datum der Auktion: 20.03.2019

Zurück

Bild
Marian Bogusz

Bez tytułu, 1959 r. gwasz, papier, 13, 5 x 20,5 cm, sygn. i dat. ołówkiem p.d.: mb 59

Los #: 1

Aufrufpreis: 1.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Marian Bogusz

Bez tytułu, 1959 r. gwasz, papier, 14 x 19 cm, sygn. i dat. ołówkiem p.d.: mb 59

Los #: 2

Aufrufpreis: 1.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Adam Marczyński

Kompozycja geometryczna rysunek, papier, 36 x 48 cm, sygn. p.d.: marczyński, na odwrocie pieczątka: Zbiór Dzieł Adama Marczyńskiego, podpisana: Jolanta Marczyńska

Los #: 3

Aufrufpreis: 6.800 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Adam Marczyński

Kompozycja geometryczna, 1962 r. akwarela, papier, 34 x 23 cm

Los #: 4

Aufrufpreis: 6.200 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jan Tarasin

Horyzont, 1982 r. akwarela, papier, 38 x 55 cm, sygn. i dat. l.d.: JTarasin 82

Los #: 5

Aufrufpreis: 9.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Stefan Gierowski

Kompozycja niebieska akwarela, karton, 76 x 53 cm

Los #: 6

Aufrufpreis: 15.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Józef Szajna

Wir, 1993 r. ołówek, kredka, papier, 32,5 x 23,5 cm

Los #: 7

Aufrufpreis: 4.400 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Józef Szajna

Grudzień 81, 1982 r. rysunek, akryl, papier, 47 x 46 cm, sygn. p.d.: Szajna 82

Los #: 8

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jan Lebenstein

Figura osiowa, 1959 r. tusz, gwasz, papier milimetrowy, 43 x 58 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: LEBENSTEIN, l.d.: LEBENSTEIN, na odwrocie naklejka Galerii Moos w Toronto

Los #: 9

Aufrufpreis: 28.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Danuta Leszczyńska-Kluza

Piorun - ogień i woda, 1999 r. akwarela, papier, 68 x 45 cm, sygn. i dat. śr. d.: 1999 D.LESZCZYŃSKA-KLUZA

Los #: 10

Aufrufpreis: 2.800 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Janina Kraupe-Świderska

Noc, zorza, boska szata, jarzenie, 1987 r. monotypia, papier, 21,5 x 16,5 cm, sygn. i dat. p.d.: J. Kraupe 1987 , opisana l.d.: słowa 38/50

Los #: 11

Aufrufpreis: 800 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Zdzisław Beksiński

Kompozycja, 2002 r. heliografia, papier, 36 x 30 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. ołówkiem p.d.: BEKSIŃSKI 2002, opisana p.d.: 3/50 cena wywoławcza na aukcję: 5000 zł

Los #: 12

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Wanda Czełkowska

Z cyklu Konstrukcja, 1967 r. węgiel, brystol, 70 x 70 cm

Los #: 13

Aufrufpreis: 16.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Tomasz Tatarczyk

Bukowina, 1997 r. węgiel, kredka, papier, 72 x 101 cm, sygn. p.d.: Tomasz/Tatarczyk/1997

Los #: 14

Aufrufpreis: 19.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Igor Mitoraj

Akt męski litografia, papier kremowy, 66 x 51 cm, sygn. ołówkiem p.d.: Mitor / 15/50

Los #: 15

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Krystyn Zieliński

CVIII-91A, 1991 r. technika własna, papier, 52 x 63 cm, sygn. i dat. p.d.: Krystyn Zieliński CVIII-1991 A

Los #: 16

Aufrufpreis: 3.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Antoni Starczewski

Bez tytułu, 1986 r. suchy tłok, papier, 65 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: antoni Starczewski 1986, opisany l.d.: re 1/g, śr.d.: e. a. Pochodzenie: kolekcja Bogdana Góreckiego

Los #: 17

Aufrufpreis: 1.800 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Tadeusz Dominik

Pejzaż akwarela, papier, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: T. Dominik

Los #: 18

Aufrufpreis: 7.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Tadeusz Dominik

Pejzaż akwarela, papier, 48 x 63 cm, sygn. p.d.: T. Dominik

Los #: 19

Aufrufpreis: 7.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jerzy Tchórzewski

Bez tytułu, 1978 r. kredka, papier, 47 x 34,5 cm, sygn. p.d.: JTch78

Los #: 20

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Piotr Potworowski

Projekt kostiumu III technika mieszana, papier, 33 x 24,5 cm (wym. arkusza), opis. p. g.: "Faust", l.g.: Homonkulus

Los #: 21

Aufrufpreis: 2.600 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Piotr Potworowski

Projekt kostiumu I technika mieszana, papier, 34,5 x 24,5 cm (wym. arkusza), opis. p. g.: Faust, l. śr.: Cała w niebieskim tonie/ tylko włosy rudawe lila

Los #: 22

Aufrufpreis: 2.600 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Teresa Pągowska

Kompozycja, 1990 r. kolaż, papier, 50 x 37 cm, sygn. i dat. p.d.: T. Pągowska 90

Los #: 23

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Teresa Pągowska

Postać, 1987 r. kolaż, papier, 48,5 x 34 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: Teresa Pągowska 87

Los #: 24

Aufrufpreis: 5.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Józef Szajna

Cycki, 1998 r. akwarela, papier, 40 x 28 cm w świetle passe-partot, sygn. i dat. p.d.: 98/Szajna, opisany l.d.: Cycki

Los #: 25

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Józef Szajna

Pajacco, 2000 r. kolaż, papier, 72 x 55 cm w świetle passe-partout, sygn. p.d.: Szajna/2000

Los #: 26

Aufrufpreis: 12.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jacek Sempoliński

Nieborów, sterta, 1998 r. pastel, papier, 41 x 29 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Sempoliński, kwiecień 98/Nieborów, sterta/Panu Profesorowi Borkowskiemu z wdzięcznością i podziwem/J. sempoliński/2.VI.98

Los #: 27

Aufrufpreis: 2.000 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jacek Sempoliński

Męćmierz, Wisła, 1998 r. pastel, papier, 34 x 25 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jacek Sempoliński, kwiecień 98/Męćmierz, Wisła/Panu Profesorowi Borkowskiemu w dodatku/Jacek Sempoliński21.VI. 98

Los #: 28

Aufrufpreis: 2.200 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Jacek Sempoliński

Czaszka, 1998 r. akryl, papier, 100 x 70 cm, opisany z tyłu: Sempoliński 2.IV.98/ Czaszka

Los #: 29

Aufrufpreis: 4.500 PLN

Datum: 20.03.2019

Bild
Zdzisław Beksiński

Kompozycja, 1962 r. rysunek, tusz, piórko, papier, 30 x 20 cm, sygn. i dat. l.d.: BEKSIŃSKI 62

Los #: 30

Aufrufpreis: 9.000 PLN

Datum: 20.03.2019