Auction 15.04.2019

Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Niederlande
[email protected] · +31 (0)26 4421498

Datum der Auktion: 15.04.2019 - 18.04.2019

Zurück

Bild

Notenfineer 2-delig topbureau naar antiek model met inlegwerk en facetgeslepen ruiten, 226 cm hoog, 131 cm breed, 55 cm diep (divers schade

Los #: 1

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 15.04.2019 - 18.04.2019

Bild

Anoniem, Winters landschap met bruggetje geinspireerd op werk van Louis Apol, doek 50x71 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Bild

Engels verzilverd 5-delig koffie- theeservies

Los #: 3

Schätzpreis: 0 €

Bild

Gesigneerd J van Leeuwen, Straatje met converserende vrouwen, doek 50,5x40,5 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Bild

Kleurenlitho in een oude goudkleurige lijst, buitenmaat 54,5x48,5 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 0 €

Bild

Oude topografische kaart van Gelderland, 34x39 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 0 €

Bild

Klassieke 2-laads commode met gebombeerd front, intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 89 cm hoog, 113 cm breed, 53 cm diep

Los #: 7

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

19e eeuwse wandconsole met draakfiguur, 46 cm hoog, 35 cm breed

Los #: 8

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Antieke albasten kolompendule met conische geribde kolommen en staand op gecontourneerd basement op de kolommen 2 sierurnen met vergulde monturen met daarop albasten sierurn met 2 oren voorzien van vuurvergulde montuur, Dantel en Fils a Paris, Frankrijkl Louis XVI, ca. 1780, 45 cm hoog

Los #: 9

Schätzpreis: 250 € - 500 €

Bild

2 2-lichts tafelkandelaartjes met oplopende takken aan de buitenzijde, Frankrijk Louis XVI, ca. 1780, 27 cm hoog

Los #: 10

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Antieke spiegel in een verguld houten lijst met fraaie hoekornamenten, ca. 1850, 191x88 cm

Los #: 11

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Antieke zink met ijzeren turfkist met een greep in de vorm van een leeuw, ca. 1850, 50 cm hoog

Los #: 12

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Antieke mahonie speel/wandtafel 77 cm hoog, 83 cm breed, 41,5 cm diep, uitgeklapt bladmaat 83x77 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 0 €

Bild

Franse Louis Seize stijl albasten kolompendule met bronzen ornamenten, met adres G Ragaine Argentan 38 cm hoog, en 2 2-lichts kandelaren 24 cm hoog

Los #: 14

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Rivierlandschap met sterke wind met zeilboten, doek 78x121 cm in fraaie lijst, buitenmaat 119x159 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Antiek bestoken eiken paneel met vele figuren, vermoedelijk een tafereel uit de 80-jarige oorlog, 57x158 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Antieke eiken 2-deurs kast, Holland 17e eeuw, 216 cm hoog, 201 cm breed, 79 cm diep

Los #: 17

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Bild

Tichelaar Makkum 5-delig aardewerken kaststel met polychroom decor, periode 1948/1960, dekselvazen 50 cm hoog

Los #: 18

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Onduidelijk gesigneerd, Stilleven met kruik, flesje en tinnen schotel met fruit, doek 55x87 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 0 €

Bild

Stilleven met aardewerken vaas viooltjes, paneel 24x18 cm

Los #: 20

Schätzpreis: 250 € - 350 €

Bild

Eiken rijkbestoken tafel met regelverbinding, leeuwenmaskers, volle zuilen en vissen aan tenen 76 cm hoog, bladmaat 103,5x73 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

2 aardewerken rijkbewerkte bronsgekleurde wandconsoles 20,5 cm hoog, 24,5 cm breed, 24 cm diep

Los #: 22

Schätzpreis: 0 €

Bild

Aardewerken 3-delig pendulestel gevat in koperen montuur 34 cm en 50 cm hoog

Los #: 23

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Anoniem, genre- schouwstuk voorstellende huis De Dennenboom te Schijndel, ca. 1825, 200x137 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Gesigneerd J Jebe, Gemberpotje met anemoontjes, doek 41x30,5 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 0 €

Bild

Antiek noten met wortelnoten op eiken kabinet met dubbelgebogen onderkast met laden achter de openslaande knieen, onderregel en deuren voorzien van rocailles, ca. 1740, 249 cm hoog, 202 cm breed, 68 cm diep

Los #: 26

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Bild

Onduidelijk gesigneerd, Gezicht op stad met toren en huizen aan gracht, doek gedateerd ca. 1907, 65x81 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Antiek eiken kastje met rijk gestoken decor, Holland 19e eeuw, 87 cm hoog, 103 cm breed, 54 cm diep

Los #: 28

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Gresaardewerken baardmankruik 40 cm hoog

Los #: 29

Schätzpreis: 70 € - 100 €

Bild

Rustende dame met snaarinstrument, keramiek beeld 65 cm hoog

Los #: 30

Schätzpreis: 50 € - 100 €