Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

doek, 25,5 x 51, kustgezicht, gesigneerd r.o. € 50 openingsbod

Los #: 6222

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

2 droge naald etsen, 24,5 x 32, Compositie met rood, gesigneerd r.o. 87, oplage 7/25 -glas defect- ; 52 x 50, Compositie met zwart vlak, gesigneerd r.o. 86, oplage 3/10 € 20 openingsbod

Los #: 6223

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

doek, 16 x 22, Naïef sneeuwlandschap met figuren, gesigneerd l.o. en doek, 18 x 14, 'Le Chapeau Chic', gesigneerd r.o. € 200 openingsbod

Los #: 6224

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

doek, 60 x 40, Reguliersgracht te Amsterdam, gesigneerd l.o

Los #: 6225

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

aquarel, 51 x 58,5, Stilleven met appelen, gesigneerd l.o. € 200 openingsbod

Los #: 6226

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

doek, 60,5 x 50,5, Zittend naakt, gesigneerd l.o. € 20 openingsbod

Los #: 6227

Schätzpreis: 100 € - 150 €