Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

doek, 30 x 40, Bosgezicht met beekje in de herfst, onduidelijk gesigneerd l.o. € 20 openingsbod

Los #: 6072

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

aquarel, 40 x 30,5, Koeien op het bospad, niet gesigneerd € 50 openingsbod

Los #: 6073

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

doek, 45 x 72, Landhuis in Normandië, niet gesigneerd, mogelijk Klaas Koster (1885-1969) € 20 openingsbod

Los #: 6074

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

board, 59, 75,5, Beekje in besneeuwd landschap, niet gesigneerd

Los #: 6075

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

doek, 61 x 86, Zonnig winterlandschap, gesigneerd r.o. Winkler

Los #: 6076

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

2 ingelijste landkaarten, Friesland en wereld, 18e eeuw € 60 openingsbod

Los #: 6077

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

handgekleurde en ingelijste landkaart van Ethiopië, 18e eeuw

Los #: 6078

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

9 prenten w.o. etsen van Amersfoort, Amsterdam en Utrecht en 2 florale blokdrukken in Japanse stijl

Los #: 6079

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Bild

ets, 24 x 25, heiwerken, gesigneerd r.o. no. 16 € 10 openingsbod

Los #: 6080

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Bild

2 litho's, 43 x 33, Abstracte compositie in rood, niet gesigneerd; 40 x 31, Bosgezicht, gesigneerd r.o. Jor '35 € 50 openingsbod

Los #: 6081

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

ovaal paneel, 34 x 25, Bloemstilleven, gesigneerd r.o. E. M. Ball

Los #: 6082

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

serie van 6 gravures, waaronder 'A Harlots Progress', allen door W. Hogarth, 18e eeuw

Los #: 6083

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

diverse prenten waaronder etsen van stadsgezichten en een portfolio met etsen van W.H.J.P. de Zwart

Los #: 6084

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Bild

lot prenten en gravures waaronder stadsplan Gorinchem en Kampen, beleg van Antwerpen, slag bij Wissembourg € 50 openingsbod

Los #: 6085

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

paneel, 41 x 49, Vee bij het boerenerf, niet gesigneerd -verticale barten in de drager- € 50 openingsbod

Los #: 6086

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

2 aquarellen, 13 x 18,5, Wandeling in de wind, niet gesigneerd; 12 x 17, Wandeling in de zon, gesigneerd r.o. Gerlach 1850 € 80 openingsbod

Los #: 6087

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

7 diverse tekeningen en 4 reproducties uit album amicorum, allen circa 20 x 28, voornamelijk figuurstudies en landschappen, 19e eeuw € 150 openingsbod

Los #: 6088

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

doek, 75 x 51, Jonge vrouw met fruitschaal, onduidelijk gesigneerd l.o. € 150 openingsbod

Los #: 6089

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

paneel, 22 x 27,5, Dorpsgezicht in de verte, gesigneerd l.o. HM Verkerk € 50 openingsbod

Los #: 6090

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

aquarel, 13 x 20,5, Figuur op rots, mogelijk Alexander Willem M. Verheull (1822-1897) € 80 openingsbod

Los #: 6091

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

doek, 40,5 x 60, Kustgezicht, onduidelijk gesigneerd l.o. € 80 openingsbod

Los #: 6092

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

doek, 62 x 52, Parijs, gesigneerd r.o. onduidelijk € 50 openingsbod

Los #: 6093

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

ets, 16,5 x 11,5, 'Balance', gesigneerd r.o

Los #: 6094

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Bild

doek, 63,5 x 47, Naakt in tuin, gesigneerd r.o. R. Poppin € 150 openingsbod

Los #: 6095

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

canvasboard, 30 x 24, 'Wachten op de Vlie expres', gesigneerd op verso € 50 openingsbod

Los #: 6096

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

doek, 20 x 20, Zonaanbidders op het strand, gesigneerd l.o

Los #: 6097

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

2 etsen, 13 x 15,5, Guldehandsteeg te Amsterdam, niet gesigneerd; 15,5 x 11,5, Kaartspelende man, gesigneerd r.o. onleesbaar € 50 openingsbod

Los #: 6098

Schätzpreis: 50 € - 75 €

Bild

aquarel, 29 x 37, 'Bergdorf i.d. Dolomiten', onduidelijk gesigneerd r.o. € 50 openingsbod

Los #: 6099

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

doek, 51 x 71, Zonnig boerenerf, gesigneerd r.o. v. Nykerk € 50 openingsbod

Los #: 6100

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

doek, 50,5 x 40,5, Portret van een dame met halsketting, gesigneerd r.o. G.J. Brante € 10 openingsbod

Los #: 6101

Schätzpreis: 100 € - 150 €