Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

set van 12 beuken stoelen met gestreepte bekleding en rustend op sabelpoten, empire-stijl, 19e eeuw € 100 openingsbod

Los #: 91

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

Ziegler 238 x 172

Los #: 92

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

vintage tapijt 478 x 298 € 1.000 openingsbod

Los #: 93

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Bild

Keshan 292 x 200 € 450 openingsbod

Los #: 94

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Bild

Perzisch tapijt 310 x 212 € 150 openingsbod

Los #: 95

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engels eiken jointstool op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 52

Los #: 96

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engels eiken bankje rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 48 cm

Los #: 97

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Engels eiken sideboard, met geprofileerd blad waaronden 2 laden versierd met bronzen grepen en slotplaat, rustend op balustervormige poten, 17e/18e eeuw, h. 84, br. 167, d. 49

Los #: 98

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

gotische eiken kist met zadelvormige deksel en versierd met smeedijzeren stootbanden, 16e eeuw, h. 53, br. 92, d. 37 € 2.000 openingsbod

Los #: 99

Schätzpreis: 2.000 € - 3.000 €

Bild

set van 6 Engelse beuken Windsor stoelen met spijlen in de rug, 19e eeuw

Los #: 100

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Engels vruchtenhouten bankje met rugleuning, 18e eeuw, h. 77, br. 117, d. 40

Los #: 101

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

mahonie halvemaan consoletafel met marmeren blad, circa 1850, h. 70, br. 89, d. 45

Los #: 102

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

eiken porseleinkast met boogvormige kap, beglaasde paneeldeur voorzien van roedeverdeling en paneeldeur in de rechte onderkast, Oost-Nederland, 18e eeuw, h. 210, br. 107, d. 37 € 400 openingsbod

Los #: 103

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Frans mahonie Louis XV commode met gecontourneerd blad en in de gebogen onderkast 5 laden versierd met royale bronzen grepen en rustend op gebogen poten, circa 1760, h 83, br. 122, d. 60 € 5.000 openingsbod

Los #: 104

Schätzpreis: 5.000 € - 7.000 €

Bild

mahonie boekenkastje met 1 lade bovenin en begaasde deuren, rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw, h. 153 br. 97 d. 43 € 350 openingsbod

Los #: 105

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Frans empire beschilderd naaitafeltje met gestoken vergulde guirlandes en liervormige zijden, rustend op gebogen poten, circa 1805, h. 66, br. 43, d. 20 € 140 openingsbod

Los #: 106

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

noten kabinet met oplopende kap, 2 deuren geflankeerd door gecontourneerde zijden versierd met bloemen en bladmotieven, in de gebogen onderkast 3 laden geflankeerd door 2 deurtjes, deels 18e eeuws, h. 238, br. 184, d. 54 -reconstructies

Los #: 107

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engels mahonie kabinet met 2 paneeldeuren waaronder 4 laden met messing grepen, rustend op bracketpoten, 18e/19e eeuw, h. 192, br. 122, d. 53 € 200 openingsbod

Los #: 108

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

klassieke mahonie vergadertafel ingelegd met rood leer en rustend op tapstoelopende poten, h. 77, bladmaat: 240 x 121, en bijpassende set van 8 armstoelen met bordeauleren bekleding € 700 openingsbod

Los #: 109

Schätzpreis: 1.200 € - 1.500 €

Bild

mahonie bouilotte tafel met rond marmeren blad waarop een messing galerijrand en in de zijde versierd met marquetterie en 2 uitschuifbladen, rustend op tapstoelopende poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 76 diam. 60 € 240 openingsbod

Los #: 110

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Chinese rozenhouten 'official's hat chair' , met gebogen stijlen en gevlochten zitting, rustend op rechte poten verbonden door regels, mogelijk vervaardigd van Huanghuali hout, h. 117

Los #: 111

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

secretaire in chinoiserie stijl met opstand bekroond door gestoken rand en schuingeplaatste schrijfklep waaronder een lade, rustend op gebogen poten, 19e eeuw, h. 132, br. 80, d. 62

Los #: 112

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Willem III naaitafeltje, rustend op balustervormige zuil met 4 gebogen poten, 2e helft 19e eeuw, h. 77, br. 57, d. 41 € 100 openingsbod

Los #: 113

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

miniatuur hardhouten Louis XV commode, zogenaamd meesterstukje met dubbel gebogen front waarin 3 laden en rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 53, br. 61, d. 34 € 1.250 openingsbod

Los #: 114

Bild

mahonie Louis XVI pottenkastje met gebogen front waarin jaloeziedeurtje, met 3 laden geflankeerd door gecanneleerde zijden en rustend op tapstoelopende poten, circa 1780, h. 82, br. 62, d. 42 -blad met alteraties- € 150 openingsbod

Los #: 115

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

eiken gebeitste tafel met 1 lade, rustend op tapstoelopende poten, h. 77, br. 205, d. 74

Los #: 116

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Spaanse gebeitste zachthouten siëstabank versierd met panelen in de rug en met rechte zitting, 18e/19e eeuw, br. 190 cm

Los #: 117

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Franse mahonie empire tafel met rond marmer blad rustend op sluiervormige poot versierd met gestoken zwanenhalzen, circa 1820, h. 76, diameter 113 € 3.500 openingsbod

Los #: 118

Schätzpreis: 3.500 € - 4.500 €

Bild

set van 6 mahonie biedermeier stoelen met groene stoffering rusten op sabelpoten, circa 1850

Los #: 119

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

12 Nederlandse mahonie stoelen met opengewerkte rugstijl, linnen bekleding en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 97

Los #: 120

Schätzpreis: 1.000 € - 1.500 €