Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

mahonie ranken kussenkast met geprofileerde kap en 2 deuren opgehoogd met gestoken panelen waaronder 2 laden, rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 195, br. 195, d. 78

Los #: 61

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

Engels eiken kabinet met rechte geprofileerde kap waaronder 2 paneeldeuren en 6 laden, rustend op rechte poten, circa 1800, h .203, br.154, d. 50

Los #: 62

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

4 vruchtenhouten Louis XVI-stoelen, met opengewerkte rugleuning en geschoren velours bekleding, rustend op tapstoelopende poten, circa 1785, h. 95

Los #: 63

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Zijden tapijt 157 x 115

Los #: 64

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Perzisch tapijt 328 x 165

Los #: 65

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Perzisch tapijt 408 x 284

Los #: 66

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Kazak loper 230 x 88

Los #: 67

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Engelse eiken theetafel met rechthoekig blad waaronder lade met bronzen grepen, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 1e helft 18e eeuw, h. 71, bladmaat: 91 x 58

Los #: 68

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Hollandse eiken bakstoel, met paneel in de rechte rug en gebogen armleggers, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 17e/18e eeuw € 200 openingsbod

Los #: 69

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

mahonie koelvat met opklapbaar deksel en hexagonale bak versierd met bronzen randen en grepen en rustend op verhoogde gecanneleerde voet, circa 1800, h. 75 € 1.500 openingsbod

Los #: 70

Schätzpreis: 1.500 € - 2.000 €

Bild

Franse mahonie empire bureaustoel met gebogen rug, de armleggers versierd met gestoken zwanenkoppen, bekleed met zijde, rusten op gestoken klauwpoten, gemerkt: Chapuis, circa 1810, h. 81

Los #: 71

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Bild

Hollands noten transition kastje met gecontourneerd blad en in het gebogen front lade en deur met bronzen slotplaten, rustend op gebogen, circa 1770, h. 79, br. 70, d. 44 € 500 openingsbod

Los #: 72

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Bild

satijnhouten schrijftafel met in het gecontourneerde blad parquetterie en intarsia van fijnhoutsoorten, rustend op gebogen poten met vergulde bronzen hoekornamenten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 75, br. 99, d. 56 € 600 openingsbod

Los #: 73

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

noten theetafel op wieltjes, 2 haltafeltjes in Louis XVI-stijl en ladenkastje met marmeren bovenblad, allen naar 18e eeuws voorbeeld

Los #: 74

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engels eiken joint stool, met gestoken versieringen, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 54

Los #: 75

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engelse eiken gatelegtafeltje met ovaal blad, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 72, bladmaat: 105 x 132

Los #: 76

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Duitse smeedijzeren geldkist versierd met stootbanden en noppen, beschilderd met decor van bloemen, 17e eeuw, h. 50, br. 83, d. 54

Los #: 77

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Hollandse mahonie empire chiffonière waarin 6 laden versierd met bronzen grepen, rustend op gedraaide poten, circa 1815, h. 160, br. 103, d. 47 € 1.000 openingsbod

Los #: 78

Schätzpreis: 1.000 € - 1.200 €

Bild

palissander gefineerd Louis XIV commode met gecontourneerd blad, in het orgelgebogen front 4 laden ingelegd met satijnhouten bies en met gegraveerde bronzen slotplaten, rustend op verhoogde voet verbonden door meanderrand versierd met beesten koppen, circa 1720, h. 86, br. 81, d. 57 € 2.200

Los #: 79

Schätzpreis: 2.200 € - 2.600 €

Bild

Hollands mahonie Louis XV bureau, met schuingeplaatste schrijfklep, waarachter een nest van vakken en laden, daaronder in het dubbelgebogen front 3 laden, rustend op gestoken klauwpoten, circa 1750, h. 98, br.128, d. 57 € 360 openingsbod

Los #: 80

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Hollands wortelnoten transition kabinet, met gebogen kap bekroond door gestoken medaillon waaronder 2 deuren met gecontourneerde panelen en in het dubbelgebogen front 5 laden met bronzen grepen, rustend op klauwpoten verbonden door gestoken regel, circa 1770, h. 244, br. 198, d. 72 € 2.700

Los #: 81

Schätzpreis: 2.700 € - 3.000 €

Bild

mahonie boekenkast met onder de geprofileerde kap 2 beglaasde deuren, de legplanken genummerd met messing plaatjes, geflankeerd door gecanneleerde zuilen, rustend op rechthoekige poten, 19e eeuw, h. 230 br. 200 d. 49 € 1.100 openingsbod

Los #: 82

Schätzpreis: 1.200 € - 1.500 €

Bild

Hollands eiken kinderwiegje met timpaanvormige kap, op bijpassende voet, 19e eeuw, h. 67 l.92 b. 60

Los #: 83

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Franse eiken kast voorzien van paneeldeur en rustend op gebogen pootjes verbonden door geprofileerde regel, 19e eeuw, h. 192, br. 90, d. 50

Los #: 84

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Engelse mahonie gefineerde schrijftafel met 3 laden, rustend op bronzen klauwpoten verbonden door regel, Edwardian, eind 19e eeuw, h. 72, bladmaat: 150 x 60

Los #: 85

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

mahonie salontafel met rond blad rustend op kolompoot, 1e helft 19e eeuw, h. 62, diam. 79

Los #: 86

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Hollandse mahonie Willem III secretaire met in het gebogen front een schrijfklep waarachter een nest van vakken en laden, daaronder 2 deuren, rustend op gestoken poten, 2e helft 19e eeuw, h. 129 b. 80 d. 47

Los #: 87

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

mahonie biedermeier naaitafeltje met opklapbaar blad, lade en uittrekbare wolzak, rustend op getorste poten, 19e eeuw, h. 75, br. 54 -blad los

Los #: 88

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

eiken renaissance beeldenkast met rechte geprofileerde kap, de fries versierd met gestoken bloemenmand en mascarons, met 4 deuren geflankeerd door mascarons en rustend op zwarte bolpoten, deels 17e eeuws, h. 193, br. 155, d. 70 -reconstructies

Los #: 89

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

grote robuuste eiken tafel met lade, rustend op rechte poten verbonden door regel, 20e eeuw, h. 78 br. 358 d. 71

Los #: 90

Schätzpreis: 600 € - 800 €