Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

gietijzeren Victoriaanse tuintafel met rond marmeren blad, de poten versierd met mascarons en verbonden door etagère, gemerkt: A. Reynolds & Co., h. 76, diameter. 70

Los #: 31

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

Engelse zachthouten dekenkist met in het front polychrome panelen met afbeelding van cherubijnen, anno 1708, h. 55 b.120 d. 62

Los #: 32

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

eiken "Welsch dresser" tinbuffet met geprofileerde kap, opstand met etagères en in de onderkast 6 laden en 2 deuren versierd met bronzen knoppen, 18e eeuw, h. 200, br. 157, d. 54 € 600 openingsbod

Los #: 33

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engels eiken cupboard met geprofileerde kap, op de fries gedateerd 1731 met monogram "ITE", met 5 paneeldeuren, rustend op rechte poten, h 162, br. 138, d. 55 € 300 openingsbod

Los #: 34

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

wortelnoten Louis XIV topbureau met 2 paneeldeuren waarachter een interieur en een schuingeplaatse klep waarachter een nest van vakken en ladden, in de rechte onderkast 4 laden versierd met gegrafeerde slotplaten en bronzen grepen, rustend op bracket poten, Engeland of Holland, circa 1720, h. 230

Los #: 35

Schätzpreis: 7.000 € - 9.000 €

Bild

Hollandse mahonie Louis XVI commode met rechthoekig blad waaronder blokranden en 4 lades met koperen beslag, geflankeerd door gecanneleerde zijregels rustend op tapstoelopende poten, circa 1790, h. 86, br. 88,, d. 49

Los #: 36

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

mahonie Willem III bonheur, de gebogen kap bekroond met gestoken kuif, waaronder een spiegeldeur en daaronder in het gebogen front 2 deuren met medaillonpanelen, 2e helft 19e eeuw, h. 226 br. 114 d. 53

Los #: 37

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Hollandse noten Willem III spinnekoptafel met 6 bijpassende stoelen, circa 1870

Los #: 38

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Italiaans vruchtenhouten kastje met 1 paneeldeur en 3 lades rustend op geprofileerd basement, 17e eeuw, h. 90, br. 69, d. 33 -reconstructies

Los #: 39

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

beschilderde console versierd met reliëf van ranken en beestenkoppen, 19e eeuw, h. 135, br. 60

Los #: 40

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

polychroom beschilderde octagonale houten zuil, circa 1900, h. 125

Los #: 41

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

teakhouten koloniale kist met bolle deksel, versterkt met bronzen banden en versierd met stervormige bronzen elementen, 18e eeuw, h. 69, br. 102, d. 53

Los #: 42

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

12-lichts bronzen balkroon, met voluut gebogen armen, 19e eeuw, h. 60

Los #: 43

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

Hollands eiken Louis XVI miniatuur hekjeskabinet, zogenaamd meesterstukje, met geprofileerde kap en 2 paneeleuren waaronder 3 lades, rustend op tapstoelopende poten, circa 1785, h. 86 cm

Los #: 44

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Hollands mahonie hoekkastje met geprofileerde kap, daaronder 2 deuren versierd met biesintarsia en marquetterie in rocaillevorm, 18e eeuw, h. 108, d. 45 -gemeten vanuit de hoek

Los #: 45

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Ziegler 340 x 252 € 600 openingsbod

Los #: 46

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Ziegler 244 x 154 € 150 openingsbod

Los #: 47

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Keshan 390 x 267

Los #: 48

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

2 diverse bidkleden

Los #: 49

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Engels eiken buffetkast met 2 lades met bronzen greep waaronder 2 paneeldeuren, rustend op rechte poten, 18e eeuw, h. 118, br. 122, d. 51

Los #: 50

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Engelse eiken gatelegtafel met opklapbaar blad, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 71 diam. 95 -uitgeklapt gemeten

Los #: 51

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

mahonie biedermeier coulissentafel met 5 tussenbladen, rustend op sluierpoot, circa 1840, h. 74, maximale bladmaat : 382 cm. € 2.400 openingsbod

Los #: 52

Schätzpreis: 2.500 € - 3.500 €

Bild

set van 7 Engelse eiken Chippendale stoelen met gecontourneerde bovenrand en rechte zitting, waarvan 1 met armleggers, 18e eeuw € 325 openingsbod

Los #: 53

Schätzpreis: 500 € - 700 €

Bild

Engels eiken kist met panelen en geprofileerde onderregel rustend op bolpoten, 18e eeuw, h. 54

Los #: 54

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Engels vruchtenhouten tafeltje met rechthoekig blad waaronder lade, rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 53, br. 82, d. 50

Los #: 55

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Engelse armstoel, met paneel in de rugleuning, 2 geprofileerde armleggers, rustend op gedraaide poten verbonden door regel en Engels eiken halstoeltje met open rug en gedraaide poten verbonden door regel, beiden 18e eeuw

Los #: 56

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

2 Engelse vruchtenhouten schemelstoeltjes met opengewerkte rugleuning, rustend op 4 schuingeplaatste poten, 18e eeuw

Los #: 57

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

hardhouten etagère kastje met lade en deurtje, Japonsime, mogelijk ontwerp: Gabriel Viardot, circa 1890, h. 130, br. 57, d. 33

Los #: 58

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

mahone hangkastje met in het gebogen front 2 deuren versierd met biesintarsia, circa 1800, h. 52

Los #: 59

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

rechthoekige spiegel in gestoken en vergulde lijst, empire, circa 1810, h. 96, br. 56 € 120 openingsbod

Los #: 60

Schätzpreis: 150 € - 200 €