Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
info[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Zurück

Bild

Engelse mahonie twin pedestal tafel rustend op 2 gedraaide poten met bronzen wieltjes, h. 72, maximale bladmaat met 2 tussenbladen: 320 x 122 -naar antiek voorbeeld

Los #: 121

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Datum: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild

Franse mahonie empire bergère met rechte rug, de armleggers versierd met gestoken leeuwenkoppen en rustend op klauwpoten circa 1815 € 1.600 openingsbod

Los #: 122

Schätzpreis: 1.600 € - 2.200 €

Bild

Hollandse mahonie biedermeier stomme knecht, rustend op gedraaide poten verbonden door 2 etagères, circa 1840, h. 82 € 150 openingsbod

Los #: 123

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Keshan 401 x 300

Los #: 124

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Sparta 410 x 282 € 2.200 openingsbod

Los #: 125

Schätzpreis: 2.500 € - 3.500 €

Bild

Perzisch tapijt 390 x 294

Los #: 126

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

zijden Keshan 207 x 130

Los #: 127

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Nederlands mahonie wandtafeltje met gebogen front waarin lade, rustend op gebogen pootjes verbonden door etagère, 18e eeuw, h. 71, br. 81, d. 31 -reconstructies

Los #: 128

Schätzpreis: 75 € - 100 €

Bild

stel gestoken noten Louis XV armstoelen, met rugleuning bekroond door rocaille, rieten zitting, rustend op voluut gebogen poten, circa 1750

Los #: 129

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Hollandse eiken commode met 4 laden en rustend op tapstoelopende gebogen poten, 1e helft 19e eeuw, h. 98, br. 94, d. 43

Los #: 130

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Engels mahonie kabinet met geprofileerde kap, waaronder 2 paneeldeuren, en in rechte front 3 laden met messing grepen, rustend op bracketpoten, 18e eeuw, h. 195 br. 130 d. 58 € 400 openingsbod

Los #: 131

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Schotse Victoriaanse mahonie ladenkast, met 5 laden rustend op afgeplatte bolpoten, 19e eeuw, h. 114, br. 107, d. 49

Los #: 132

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Franse vergulde Louis XV spiegel bekroond door opengewerkte catouche en omlijst door ranken, circa 1760, h. 166, br. 65 € 2.800 openingsbod

Los #: 133

Schätzpreis: 3.000 € - 4.000 €

Bild

vergulde bronzen zakkroon versierd met rozetten en florale motieven, waartussen geregen glazen kralen, h. 85 -gemeten zonder ketting, elektrisch ingericht- € 600 openingsbod

Los #: 134

Schätzpreis: 700 € - 900 €

Bild

verguld bronzen lampenvoet met 5 armen versierd met acanthusbladeren, de stam gegraveerd met organisch patroon, rustend op vierkante voet, h. 94 € 350 openingsbod

Los #: 135

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

mahonie directoire kunstkabinet ingelegd met bronzen bies, met 2 deuren waarachter nest van laden waaronder een brede lade, circa 1795, h. 54, br. 53 € 1.600 openingsbod

Los #: 136

Bild

barok kunstkabinet met ebben robbenlijsten langs de met esdoornwortel ingelegde panelen, voorzien van laatjes en deurtje, 18e eeuw, h. 70 br. 48 d. 34 -reconstructies

Los #: 137

Schätzpreis: 2.000 € - 3.000 €

Bild

royale Hollandse palissander gefineerde barok kussenkast met rechte geprofileerde kap versierd met robbenlijsten en gestoken mascarons, met 2 deuren opgehoogd met ebben kussens, geflankeerd door ronde zwarte zuilen met gestoken kapitelen en rustend op blopten, 2e helft 17e eeuw, h. 250, br. 234, d

Los #: 138

Schätzpreis: 5.000 € - 7.000 €

Bild

mahonie biedermeier trumeau met gecontourneerd blad en voluut gebogen zuilen, rustend op klauwpoten, circa 1840, h. 82, br. 54, d. 35 € 350 openingsbod

Los #: 139

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Franse empire commode, met marmeren blad waaronder 2 laden en 2 deuren geflankeerd door gezwarte ronde zuilen met bronzen kapitelen, rustend op tapstoelopende poten, circa 1810, h. 88, br. 96, d. 45 € 800 openingsbod

Los #: 140

Schätzpreis: 800 € - 1.000 €

Bild

rijkgestoken eiken kast met geprofileerde kap versierd met knorranden en gestoken mascarons, met 2 deuren geflankeerd door kariatiden en florale elementen, renaissance-stijl, 19e eeuw, h. 165, br. 112, d. 54

Los #: 141

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

stel beuken houten armfauteuils met gebogen armen versierd met acantusbladeren en rustend op gebogen poten verbonden door een kruisregel, bekleed met petit-point, Louis XIV stijld, 19e eeuw € 750 openingsbod

Los #: 142

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

mahonie linnenkast met 3 deuren waarvan 1 met spiegelpaneel, geflankeerd door zuilen met bronzen cannelures, circa 1880, h. 240, br. 224, d. 74

Los #: 143

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Franse palissander gefineerde vitrine met marmeren bovenblad en in het gebogen front een beglaasde deur versierd met beschildering van dame in landschap en ingelegd met fijnhouten marquitterie, geflanceerd door bronzen mascarons en gebogen beglaasde zijden ingelegd met florale marquitterie, rustend

Los #: 144

Schätzpreis: 1.700 € - 2.100 €

Bild

Hollandse transition hoekkast, met gebogen kap bekroond door gestoken cartouche, waaronder 2 beglaasde deuren met roedenverdeling en daaronder 2 paneeldeuren, rustend op gecontourneerde poten, circa 1770, h. 229, br. 128, d. 80 - gemeten vanuit de hoek - € 1.400 openingsbod

Los #: 145

Schätzpreis: 1.500 € - 2.000 €

Bild

Hollandse wortelnoten Louis XV commode met gecontourneerd blad, in het orgelgebogen front 2 laden en rustend op gebogen poten, midden 18e eeuw, h. 75, br. 80, d. 51

Los #: 146

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Zeeuwse eiken en palissander kussenkast met 4 deuren opgehoogd met kussens en geflankeerd door gestoken mascarons, rustend op bolpoten, 17e eeuw, h. 157, br. 167, d. 66 € 1.300 openingsbod

Los #: 147

Bild

Hollands eiken tafeltje op afgeslankte balustervormige poten met regelverbinding en Engelse eiken hoekkast met beglaasde deur en twee lades, 19e en 18e eeuw

Los #: 148

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Keshan 328 x 205 € 550 openingsbod

Los #: 149

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

groot tapijt 433 x 302

Los #: 150

Schätzpreis: 150 € - 200 €