Auction 08.04.2019

Veilinghuis Van Spengen, Koninginneweg 25, 1217 KR Hilversum, Niederlande
info@vanspengen.com · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 08.04.2019 - 15.04.2019

Bild
Los-Nr. 6222
doek, 25,5 x 51, kustgezicht, gesigneerd
Schätzpreis
150 € - 200 €
ca. 168 $ - 224 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6223
2 droge naald etsen, 24,5 x 32
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 89 $ - 134 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6224
doek, 16 x 22, Naïef sneeuwlandschap met
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 224 $ - 449 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6225
doek, 60 x 40, Reguliersgracht te
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 224 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6226
aquarel, 51 x 58,5, Stilleven met
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 224 $ - 336 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 6227
doek, 60,5 x 50,5, Zittend naakt
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 112 $ - 168 $
Zuschlagspreis: