Algemene veiling maart

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 16.03.2019

Zurück

Bild
Hermanus Johannes Veger (1910-1999)

Polderlandschap met boerderij. Afmeting: Doek 39 x 79 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Laetitia de Haas (1948-)

Narcissen op een kast met serviesgoed. Gesigneerd m.o

Los #: 2

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Benjamin Royaards (1939-2009)

Landschap met schildersezel. Afmeting: Gouache 96 x 86 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Christoffel Hendrik Dijkman (1879-1954)

De Oude Eusebiuskerk van Arnhem. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 45 x 35,5 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Maarten Jungmann (1877-1964)

Bloemstilleven. Gesigneerd r.o. Afmeting: Gemengde techniek 44 x 34 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Wim Heinecke (1895-1978)

Leuvehaven te Rotterdam. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 37 x 55,5 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Eduard Willem Frederik II Kerling (1889-1953)

Gezicht op Voorburg. Gesigneerd en gedateerd '44 r.o. Afmeting: Doek 39 x 49 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Léon Arie Feyen (1947)

Riviergezicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 28 x 38 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Eugène Peters (1946-)

Surrealistisch onderwaterlandschap. Gesigneerd en gedateerd 1977 l.o. Afmeting: Paneel 79 x 79 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Toegeschreven aan Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Bedrijvigheid in de haven. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 38 x 58 cm

Los #: 10

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Johannes Bosboom (1817-1891)

Interieur van een kerk te Alkmaar. Gesigneerd in de plaat. Afmeting: Heliogravure 52 x 44 cm

Los #: 11

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Evert Moll (1878-1955)

Havengezicht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Aquarel 22 x 29 cm

Los #: 12

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Het bleken van de was. Gesigneerd C. Vreedenburgh l.o. Afmeting: Paneel 18 x 15 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Henk Munnik (1912-1997)

De Gouden Handrei te Brugge. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 69 x 59 cm

Los #: 14

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949)

Stilleven met kruik, port en boeken. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 58,5 x 48,5

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Indonesische School 20e eeuw

Twee werken, landschap met aapjes en landwerkers. Gesigneerd en gedateerd Kari '97 r.o. Afmeting: Pastel 22 x 27,5 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Boerin met pluimvee voor de boerderij. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 68,5 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Bloemstilleven met koperen ketel. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 89 x 69 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Bloemstilleven met chrysanten in koperen pot. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 98,5 x 68,5 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Stilleven met zonnebloemen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 88 x 58,5 cm

Los #: 20

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Bospad. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 89 x 99 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Gezicht op de Drommedaris te Enkhuizen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 99 x 79 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jaap Hiddink (1910-2000)

Portret van een man met een pet. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 48,5 x 39 cm

Los #: 23

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Jan Groen (1853-1947)

Kustgezicht. Monogram en datering 1930 l.b. Gesigneerd in potlood l.o. Afmeting: Houtsnede 53 x 84 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Cor Kraat (1946-)

'Nieuwe Delftsche Poort 5'. Gesigneerd en gedateerd 90 r.o. Artist proof 4/10. Afmeting: Zeefdruk 71 x 103 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Hans Citroen (1947-)

'Papegaai'. Gesigneerd en gedateerd 1990 r.o. Nummer 1/25. Afmeting: Zeefdruk 90 x 60 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Berglandschap. Gesigneerd Schaareman en gedateerd '88 r.o. Afmeting: Pastel 49 x 59 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Willem van Veldhuizen (1954-)

Interieur met Rietveldstoel en Mondriaan. Gesigneerd en gedateerd '80 r.o. Nummer 29/100. Afmeting: Litho 55 x 75 cm

Los #: 28

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Maud Hamm (1955-)

Compositie. Gesigneerd en gedateerd '86 l.o. Afmeting: Gemengde techniek 24 x 24 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 16.03.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Goudweger. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 29 x 23 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 16.03.2019