Algemene Veiling juni

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 06.06.2020

Zurück

Bild
Herman Cornelis Adolf Paradies (1883-1966)

Voorhaven te Rotterdam. Gesigneerd r.o. Afmeting: Tekening 24 x 44 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Europese School 20e eeuw

Compositie. Gesigneerd K. Voss en gedateerd '59 r.o. Afmeting: Inkttekening 46 x 61 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Europese School 20e eeuw

Compositie. Gesigneerd met monogram WM en gedateerd '72 r.o. Afmeting: Gouache 34 x 52 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Europese School 20e eeuw

Abstracte compositie. Niet gesigneerd. Afmeting: Gouache 29 x 36 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Jachtstilleven met dode haas. Gesigneerd Jan Klinge r.o. Afmeting: Doek 68,5 x 58,5 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
André Gignac (1866-1956)

Zeegezicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 59 x 99 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Engelse School 20e eeuw

'Clouds'. Gesigneerd Meldon en gedateerd 1972 verso. Afmeting: Doek 20 x 25 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Engelse School 20e eeuw

'Landscape'. Gesigneerd F. Rudd l.o. Afmeting: Acryl 28 x 38 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Compositie. Gesigneerd K. Voss en gedateerd '62 r.o. Afmeting: Board 59 x 29 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Paul Bervoets (1931-2002)

Abstracte figuren. Gesigneerd en gedateerd '58 r.o. Afmeting: Tekening 21 x 26,5 cm

Los #: 10

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Russische School 20e eeuw

Abstracte compositie. Gesigneerd I. Nikolaev in cyrillisch en gedateerd '47 r.o. Afmeting: Krijttekening 31 x 42 cm

Los #: 11

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Russische School 20e eeuw

Abstracte compositie. Gesigneerd Borisovna in cyrillisch en gedateerd '48 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 30 x 57 cm

Los #: 12

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Compositie in zwart wit. Gesigneerd Giltay en gedateerd '58 r.o. Afmeting: Gouache 34 x 45 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Paul Bervoets (1931-2002)

Abstract figuur. Gesigneerd r.o. Afmeting: Aquarel 59 x 43 cm

Los #: 14

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Belgische School 20e eeuw

Abstracte kat. Gesigneerd Bernaerts en gedateerd '75 m.o. Afmeting: Pasteltekening 32 x 46 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Russische School 20e eeuw

Compositie met kleurvlakken. Gesigneerd in cyrillisch N. Ivanov en gedateerd '57 r.o. Afmeting: Gouache 23 x 31 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hendrikus Johannes Franciscus van Langen (1874-1964)

Zonnig boerenerf. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
François Franc (1926-?)

Havengezicht met vuurtoren. Gesigneerd en gedateerd '68 r.o. Afmeting: Doek 21,5 x 87,5 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
François Franc (1926-?)

Frans dorpsgezicht. Gesigneerd en gedateerd '67 r.o. Afmeting: Board 32 x 47 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild

Portret van een heer op een Rotterdamse kade. Mogelijk K.P. van der Mandele, voorzitter van de Kamer van Koophandel van Rotterdam van 1938-1... lees volledige titel Portret van een heer op een Rotterdamse kade. Mogelijk K.P. van der Mandele, voorzitter van de Kamer van Koophandel van Rotterdam van

Los #: 20

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Franse School 20e eeuw

Kustgezicht bij zonsondergang. Gesigneerd Rudigoz en gedateerd '68 r.o. Zonder lijst. Afmeting: Acryl op fluweel 61 x 76 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Stilleven met roze rozen. Gesigneerd L. Voss-Thijssen. Afmeting: Doek 49 x 69 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Franse School 20e eeuw

Opvliegende eenden boven een meer. Gesigneerd P. Garnier r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 98,5 cm

Los #: 23

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
André Gignac (1866-1956)

Zeegezicht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 59 x 99 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Belgische School 20e eeuw

Vlaams dorpsstraatje. Gesigneerd Julien Pelaf r.o. Afmeting: Kleurenets 48 x 57 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Johannes Petrus Molenaar (1914-1989)

Drukke haven. Gesigneerd en gedateerd '56 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 57 x 149 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Navolger van David Teniers II

Rokend en drinkend gezelschap voor een herberg. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 37 x 49 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Hans Verwey (1928-2011)

Strand. Gesigneerd en gedateerd '84 r.o. Afmeting: Viltstift op papier 21 x 23 cm

Los #: 28

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 06.06.2020

Bild

Vrouw kookt water op het vuur. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 28 x 38 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020

Bild
Fritsy Kelder

Dukdalf. Gesigneerd en gedateerd '55 l.o. Afmeting: Maroufl0 45 x 24,5 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 06.06.2020