Algemene Veiling juli

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 13.07.2019

Zurück

Bild
Richard Starcke (1864-1945)

Caféscene met drie mannen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jacoba de Graaf (1857-1940)

Stilleven met tulpen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 44 x 56 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jan Verrijp

Tweeluik de Hefbrug Rotterdam. Genummerd 1/50. Gedateerd '88. Afmeting: Zeefdruk 2 maal 50 x 70 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Een landschap met boerderij. Monogram CV en datering l.o. (Mogelijk Cornelis Visser.) Afmeting: Doek 41,5 x 32 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Huibert Schallenberg (1883-1981)

Een bloemstilleven. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 23 x 17 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Marius Janssen (1885-1957)

"Schiedam Broersvest 1870". Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 19 x 24 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Arend Hendriks (1901 - 1951)

"St Jacobs kerk Den Haag". Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 55 x 39 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Nico Bruynesteyn (1893-1950)

Steiger aan het meer. Gesigneerd r.o. met pseudoniem Pieter van Noort. Afmeting: Doek 48,5 x 68,5 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Henri Jaques Bueno de Mesquita (1887-1962)

Italiaans damesportret

Los #: 9

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hendrik Valkenburg (1826-1896)

Boerin op de bleek. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 64 x 81

Los #: 10

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerard Altmann (1877-1940)

Stilleven met aronskelken. Gesigneerd r.o

Los #: 11

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
George Pletser (1871-1942)

Stilleven met pompoenen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 51 x 80,5 cm

Los #: 12

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Toon Koster (1913-1989)

Buurtschap in maanlicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 48,5 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Henriette Reuchlin-Lucardie (1877-1970)

Bloemstilleven met tulpen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 59 x 49 cm

Los #: 14

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jan Tinholt (1950-)

Katten aan het water. Gesigneerd en gedateerd '88 r.o. Afmeting: Doek 59 x 50

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1970)

Landschap met boerderij. Afmeting: Doek 39 x 59 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)

De Delftsevaart te Rotterdam. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 46 x 51 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 150 € - 300 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jos van Dijk (1913-2000)

Winters landschap met molen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 58,5 x 78,5 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Stilleven met chrysanten en porseleinen kommetje. Gesigneerd C. A. Lingnont en gedateerd 1931 r.b. Monogram l.o. Afmeting: Doek 56,5 x 55 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949)

Lelies op de plas. Gesigneerd C. J. de Zeeuw r.o. Afmeting: Paneel 49 x 69 cm

Los #: 20

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild

Botter bij Dordrecht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bieling (1887-1964)

'De gelukzoeker'. Gesigneerd en gedateerd '22 r.o. Epreuve d'artiste, nummer 1/10. Met opdracht: 'Aan de jarige Frans'. Afmeting: Houtsnede 51 x 40 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 19e eeuw

Schepen op woelige zee. Niet gesigneerd. In de manier van P. J. Schotel. Afmeting: Paneel 17 x 23,5 cm

Los #: 23

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Binnenvarende botters. Onduidelijk gesigneerd l.o. Afmeting: Paneel 17 x 31,5 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Stilleven met bloemen en wilde aardbeien in een glazen vaas op een stenen richel. Gesigneerd L vd Waart r.o. Afmeting: Paneel 48,5 x 38,5 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Simon Twint (1937-)

Schepen voor een Engelse rotskust. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 78,5 x 98,5 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 400 € - 800 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Piet van Stuivenberg (1901-1988)

Compositie. Gesigneerd en gedateerd '51 r.o. Nummer 4/5. Glas manco. Afmeting: Litho 68,5 x 49,5 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild

Compositie. Gesigneerd en gedateerd '52 r.o. Nummer 1/1. Afmeting: Litho 53 x 42,5 cm

Los #: 28

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Landschap met boerinnen op het land. Gesigneerd Clement le Rooy. Afmeting: Doek 39 x 59 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
H. Balman

Vissersboten op het droge. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 18,5 x 23,5 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Cor Noltee (1903-1967)

Landschap met molen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Los #: 31

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Vrouw en kind in een interieur. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 39,5 x 29,5 cm

Los #: 32

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Maarten Jungmann (1877-1964)

Zeven schetsbladen, wo. portretten en dieren. Niet ingelijst

Los #: 33

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Han van Meegeren (1889-1947)

Man bij een boothuis. Gesigneerd l.o. Niet ingelijst. Afmeting: Aquarel 21 x 30,5 cm

Los #: 34

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Louis Stutterheim (1873-1943)

Riviergezicht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Paneel 16 x 22 cm

Los #: 35

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Engelse school 18e eeuw

Gezicht op Beeston Castle, Cheshire. 1776. Afmeting: Aquarel 25 x 36 cm

Los #: 36

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915)

Platbodems in de branding. Afmeting: Litho 19,5 x 28 cm

Los #: 37

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Riviergezicht. Gesigneerd r.o. Niet ingelijst. Afmeting: Tekening 5,5 x 11,5 cm

Los #: 38

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Theo Goedvriend (1879-1969)

Berglandschap. Gesigneerd l.o. Afmeting: Board 14 x 22,5 cm

Los #: 39

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Marinus de Jongere (1912-1977)

Molens aan een vaart. Gesigneerd r.o. Afmeting: Aquarel 39 x 79 cm

Los #: 40

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Havengezicht met stoomboot bij een boei. Met toegevoegd signatuur. Afmeting: Doek 58 x 98 cm

Los #: 41

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Sári Goth (1900-1991)

Portret van een jongen. Gesigneerd en gedateerd 14 juli 1953 l.o. R.o.: 'Veere'. Afmeting: Houtskooltekening 67 x 50 cm

Los #: 42

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jan van Couver (1836-1909)

Gezicht op Overschie. Gesigneerd r.o. Afmeting: Aquarel 15,5 x 22,5 cm

Los #: 43

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

De Marekerk te Leiden. Gesigneerd H. Endlich r.o. Afmeting: Paneel 23 x 17 cm

Los #: 44

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Johannes Cornelis van der Heijden (1911-1992)

Bosgezicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 38 x 48 cm

Los #: 45

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Een driemaster in de schemer. Gesigneerd Raymond r.o. Afmeting: Doek 79 x59 cm

Los #: 46

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Johannes Petrus Molenaar (1914-1989)

Drukte in de haven. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 48 x 68 cm

Los #: 47

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Stalinterieur met doorkijkje. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 57,5 x 97,5 cm

Los #: 48

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerard Delfgaauw (1882-1947)

Boerderijgezicht. Gesigneerd K. Schilderspel. Afmeting: Doek 59 x 79 cm

Los #: 49

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Heertje van Doornik (1880-1936)

Stilleven met mandje met peren. Gesigneerd r.o. Afmeting: Paneel 22,5 x 30,5 cm

Los #: 50

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019