Algemene Veiling juli

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 13.07.2019

Zurück

Bild
Jan van Goethem (1930-)

'Suzanna'. Gesigneerd en gedateerd '65 r.o. Afmeting: Doek 46 x 37,5 cm

Los #: 121

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Henk van der Ven (1951-)

Bloemstilleven. Gesigneerd Van der Ven m.o. Afmeting: Doek

Los #: 122

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Molenlandschap met koeien. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 70 x 50 cm

Los #: 123

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jan Bévort (1917-1996)

Schepen in de branding. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 48 x 68 cm

Los #: 124

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Volendammer. Gesigneerd A. Sanders r.o. Afmeting: Doek 29 x 23 cm

Los #: 125

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Carla van Beurden (1951)

'Exploratie I'. Gesigneerd en gedateerd 1998 verso. Zonder lijst. Afmeting: Doek 30 x 30 cm

Los #: 126

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jaap van der Pol (1938)

Man met hoed. Gesigneerd en gedateerd '93 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 27 x 20 cm

Los #: 127

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
John Mitchell (1943-2014)

Kubussen. Gesigneerd en gedateerd '89 r.o. Artist proof. Afmeting: Print 12 x 14 cm

Los #: 128

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Scheepsportret. Gedateerd en gesigneerd '84 r.o. Afmeting: Aquarel 29,5 x 44 cm

Los #: 129

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hendrik Jacobus Westendorp (1903-1966)

Bosgezicht. Gesigneerd r.o. en gedateerd 1936. Afmeting: Aquarel 30 x 22 cm

Los #: 130

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Kasteeltje aan een rivier. Naar F.J. van Rossum du Chattel. Afmeting: Paneel 17 x 26 cm

Los #: 131

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 19e eeuw

Visssers haven. Gesigneerd r.o. en gedateerd 1881. Afmeting: Paneel 20 x 27 cm

Los #: 132

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Scheepsportret. Gesigneerd r.o. Afmeting: Gemengde techniek 27,5 x 38,5 cm

Los #: 133

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Overslag bij schepen. Gesigneerd en gedateerd '87 r.o. Afmeting: Aquarel 43 x 29,5

Los #: 134

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Schepenportret. Gesigneerd en gedateerd '86 r.o. Afmeting: Aquarel 29 x 44 cm

Los #: 135

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Scheepsportret. Gesigneerd en gedateerd '90 r.o. Afmeting: Aquarel 30 x 43,5 cm

Los #: 136

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Drukte op het water. Gesigneerd r.o. Afmeting: Aquarel 29,5 x 45,5 cm

Los #: 137

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Bosboom (1920-1993)

Schepenportret. Gesigneerd en gedateerd '86 r.o. Afmeting: Aquarel 29,5 x 44 cm

Los #: 138

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jan Cremer (1940-)

Op beschadigde poten lopen, gesigneerd '89 in het originele boekje. Afmeting: Gemengde techniek 21 x 41,5 cm

Los #: 139

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Alston Purvis (1943-)

Collage. Gesigneerd en gedateerd 1970 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 17 x 12 cm

Los #: 140

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hans Bouman (1927-2001)

Abstracte voorstelling op papier. Gesigneerd en gedateerd '89 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 92 x 62 cm

Los #: 141

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Anton van Unen (1918-2010)

De Maas met schepen en HAL-gebouw. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 49 x 69 cm

Los #: 142

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Chris de Bruyn (1901 - 1974)

Riviertje in een herfstbos. Gesigneed r.o. Afmeting: Doek 79 x 99 cm

Los #: 143

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Noord-Afrikaanse School 20e eeuw

Landschap met palmen. Onduidelijk gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 48 x 34 cm

Los #: 144

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Bos gezicht met houthakker en paard. Gesigneerd r.o. Johan ... Afmeting: Doek 58 x 78 cm

Los #: 145

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Portret van een blonde dame. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 90 x 60 cm

Los #: 146

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Toegeschreven aan Frank Waller (1842-1923)

Ruïne in maanlicht. Gesigneerd m.o. Afmeting: Doek 50 x 60 cm

Los #: 147

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Thomas van Heck (1910-2006)

Gezicht op Dordrecht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 28,5 x 38,5 cm

Los #: 148

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Daan Muehlhaus (1907-1981)

Gezicht op Dordrecht. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 48,5 x 68,5 cm

Los #: 149

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Compositie. Niet gesigneerd. Afmeting: Board 58 x 69 cm

Los #: 150

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019