Algemene Veiling juli

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 13.07.2019

Zurück

Bild
Dirk Wilhelm Meelis (1872-1958)

Vissen en mand. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 46 x 55,5 cm

Los #: 91

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 19e eeuw

Portret naar Rembrandt. Afmeting: Paneel 25 x 19 cm

Los #: 92

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerard Louter

Inner/outer 2005. Genummerd 3/15. Afmeting: Print 20 x 25 cm

Los #: 93

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Martin van Waning (1887-1972)

Landschap met boom. Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 28 x 38 cm

Los #: 94

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Alfred van Neste (1874-1969)

Vrouw in steegje. Gesigneerd r.o. Afmeting: Ets 62 x 49 cm

Los #: 95

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jos van Dijk (1913-2000)

Schemer in de haven. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 59 x 79 cm

Los #: 96

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerke Henkes (1844-1927)

Portret van een heer in ovale omlijsting. Gesigneerd met monogram m.r. Afmeting: Marouflé 24 x 18 cm

Los #: 97

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerke Henkes (1844-1927)

Vrouw met vers gebakken tulband. Gesigneerd r.o. Afmeting: Gemengde techniek 47 x 26,5 cm

Los #: 98

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerke Henkes (1844-1927)

Keukeninterieur. Gesigneerd l.o. Afmeting: Gemengde techniek 29 x 24,5 cm

Los #: 99

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Gerke Henkes (1844-1927)

Pijprokende man aan een tafel. Gesigneerd l.o. Afmeting: Gouache 37 x 27,5 cm

Los #: 100

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw.

Overslag in de haven, gesigneerd M. de Jong l.o. Afmeting: Doek 48,5 x 38,5 cm

Los #: 101

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Herfstbos. Afmeting: Doek 60 x 100 cm

Los #: 102

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Spaanse School 20e eeuw

5/90 uit de serie Les Ciates. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd r.o. Afmeting: Zeefdruk 68 x 47 cm

Los #: 103

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Geitje voor een boerderij. Onduidelijk gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 46 x 76,5 cm

Los #: 104

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Herman Jozef Wijngaard (1922-2012)

Knotwilgen langs de oever in maanlicht. Afmeting: Doek 59 x 89,5 cm

Los #: 105

Schätzpreis: 300 € - 600 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Wim Bos (1906-1977)

Drukte in de haven. Gesigneerd l.o. Afmeting: Gemengde techniek 50 x 73 cm

Los #: 106

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Duitse School 20e eeuw

Landschap met korenschoven en herder met zijn schapen. Gesigneerd J. S. Bäume r.o. Afmeting: Doek 59 x 99,5 cm

Los #: 107

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Jacob van Kregten (1878-1967)

Landschap met watermolen. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 49 x 69 cm

Los #: 108

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Marinus Gidding (1863-1925)

Figuren langs de waterkant. Gesigneerd r.o. Afmeting: Gemengde techniek 38 x 53 cm

Los #: 109

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Francesc Torne Gavalda (1917-2008)

Landschap met bloeiende boom. Gesigneerd en gedateerd '88 r.o. Afmeting: Aquarel 44 x 60 cm

Los #: 110

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Theo van der Poel (1951-)

Stilleven met vaas bloemen en fruit. Afmeting: Doek 98 x 78 cm

Los #: 111

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Boerenerf met poort. Gesigneerd r.o. Gerestaureerd. Afmeting: Doek 22,5 x 29,5 cm

Los #: 112

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)

Boerin met schapen voor een molen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Aquarel 22 x 28 cm

Los #: 113

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild

Boerin met koeien bij een sloot. Gesigneerd r.o. Afmeting: Aquarel 22 x 28 cm

Los #: 114

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Mariola Bouwman (1970-)

David Bowie. Gesigneerd met monogram en gedateerd '19 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 29 x 20 cm

Los #: 115

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Mariola Bouwman (1970-)

Twee portretten, wo. Jules Deelder. Gesigneerd met monogram en gedateerd '19 r.o. Afmeting: Gemengde techniek 29 x 20 cm

Los #: 116

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Europese School 20e eeuw

Vierluik in roze, wit en twee kleuren blauw. Niet gesigneerd. Afmeting: Acryl bladen 49 x 34 cm. (4x

Los #: 117

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Ton van Os (1941-)

'XXXI'. Gedateerd 1974 en genummerd 35/35. Eigen druk. Afmeting: Ets 59 x 49 cm

Los #: 118

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Heinz Fiedler (XX)

Kiesgrube. Gesigneerd en gedateerd '35 r.o. Afmeting: Linosnede 23 x 20 cm

Los #: 119

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 13.07.2019

Bild
Yvonne Kracht (1931-)

Geometrische vormen. Etiket met kunstenaar en nummer 'II 473' verso. Afmeting: Screenprint op aluminium 75 x 75 cm

Los #: 120

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 13.07.2019