Algemene Veiling januari 2020

Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
[email protected] · +31 (10) 411 85 44

Datum der Auktion: 18.01.2020

Zurück

Bild
D. Kohlman.

Gevarieerd stilleven. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 69 x 49 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Bijbelse voorstelling. Afmeting: Doek 70 x 66 cm

Los #: 2

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
A. van der Meer.

Landschap naar B.C. Koekkoek. Afmeting: Doek 63 x 83 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
J. Morelis.

Tijgers met hun prooi. gedateerd 1943. Afmeting: Doek 80 x 116 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Abstracte voorstelling. Gesigneerd en genummerd 122/390.

Abstracte voorstelling. Gesigneerd en genummerd 122/390. Afmeting: Litho 30 x 39 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Clemens Briels (1946-)

"opleidingscentrum svs". Gesigneerd en genummers 261/500. Afmeting: Litho 23 x 22 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
"Het rode fornuis". Gesigneerd, 1998 en genummerd 1/4.

"Het rode fornuis". Gesigneerd, 1998 en genummerd 1/4. Afmeting: Lino hoogdruk 59 x 58 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Zittende vrouw voor piano. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 119 x 99 cm

Los #: 8

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Roofvogel bij nest. Niet gesigneerd. Afmeting: Doek 84 x 94 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Zeilschepen op de reede. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 29 x 39 cm

Los #: 10

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Lucebert (1924-1994)

'Jandl en Roth'. Gesigneerd en genummerd 6/250. Litho met gedicht uitgegeven ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal voor het Amste... lees volledige titel 'Jandl en Roth'. Gesigneerd en genummerd 6/250. Litho met gedicht uitgegeven ter gelegenheid van het slaan van de eerste paal voor het

Los #: 11

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Jörg Remé (1941-)

Een portfolio met 10 litho's met abstracte figuren. Alle gesigneerd en gedateerd '69, nummer 25/50

Los #: 12

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Siem Schaeffer (1924-2005)

Watermolen bij een bergmeer. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 59,5 x 99,5 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Jan Schaeffer (1923-)

Boerderij aan het water. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 59 x 78 cm

Los #: 14

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
C. Jungere

Noord-Afrikaanse dame. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 49 x 38,5 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Delcour

Noord-Afrikaans dorpsgezicht. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 38 x 78,5 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Jacobus Leonardus van der Meide (1910-2002)

Bedrijvigheid in de haven. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 58 x 99 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild

Herder met schapen. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 79 x 99 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild

Schelpenvisser op het strand. Gesigneerd l.o. Afmeting: Doek 49 x 79 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Theo Koster (1952)

Compositie. Gesigneerd en gedateerd 1998. Afmeting: Doek 50 x 50 cm

Los #: 20

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Marie J.M. Vlielander Hein (1871-1955)

De blauwe dadeldoos. Gesigneerd r.o. Afmeting: Doek 31 x 45 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
P. Fouquet Jr. (1729-1800)

'Gezicht van de nieuwe Koren-Beurs'. Verso een etiket van: 'J. Vaz Dias Gravures Anciennes'. Afmeting: Gravure 24 x 33 cm

Los #: 22

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
John Maurer

'A perspective View of the Royal-Exchange London'. Sold by John Bowles. John Maurer werd geboren in Zwitserland en verhuisde rond 1745 naar ... lees volledige titel 'A perspective View of the Royal-Exchange London'. Sold by John Bowles. John Maurer werd geboren in Zwitserland en verhuisde rond 1745

Los #: 23

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Een winterlandschap. Niet gesigneerd. In de manier van Louis Apol. Afmeting: Paneel 23 x 38 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Mogelijk Voorstraat 101 Delft. Gesigneerd Willem Stuurman. Afmeting: Doek 50 x 40 cm

Los #: 25

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hollandse School 20e eeuw

Kat in een tuin. Niet gesigneerd. Afmeting: Paneel 11,5 x 17 cm

Los #: 26

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Bouke Ylstra (1933-2009)

De Berlijnse muur. Gesigneerd r.o. Afmeting: Inkttekening 27 x 41 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)

Huizen aan een fjord in Noorwegen. Gesigneerd r.o. Niet ingelijst. Afmeting: Board 24 x 38 cm

Los #: 28

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Ru van Rossem (1924-2007)

'De seizoenen: lente'. Gesigneerd r.o. en gedateerd '59. Afmeting: Ets 38 x 56 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Datum: 18.01.2020

Bild
Bob Kemper (1936-)

Compositie. Gesigneerd en genummerd 61/100. Gedateerd 1978. Afmeting: Zeefdruk 69 x 52 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Datum: 18.01.2020