2601. Jewellery, watches and christmas souvenirs

Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Ungarn
[email protected] · +36 (0)1 4756000 · +36 (0)1 4756005

Datum der Auktion: 21.11.2020

Zurück

Bild
Írisz bross

Írisz bross Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 925 ezrelékes ezüst, markazittal, hiányos, 7 g

Los #: 1

Aufrufpreis: 18.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Szecessziós stílusú medál

Szecessziós stílusú medál 1937-1966 közötti budapesti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, markazittal, sérült, 5,2 g

Los #: 2

Aufrufpreis: 18.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Bross

Bross magyar, 20. sz. eleje, aranyozott fém, csiszolt gránátokkal

Los #: 3

Aufrufpreis: 15.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Karreif

Karreif cseh, 20. sz. eleje, aranyozott fém, gránáttal, kisebb kopásokkal, hiányos, 18,3 g

Los #: 4

Aufrufpreis: 40.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Fülbevaló pár

Fülbevaló pár 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany akasztó, karmazált fazonban, karmos foglalatban 2 db ovális és 20 db kerek csiszolású gránát kő, 5,6 g

Los #: 5

Aufrufpreis: 46.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, rodolit gránáttal, achtkant csiszolású gyémántokkal cca. 0,6 ct (M1, TCr, P2), 60-as méret, 5,8 g

Los #: 6

Aufrufpreis: 180.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Maci alakú medál

Maci alakú medál magyar, 20. sz. eleje, 1966-1999 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, markazit kövekkel díszítve, hiányos, 5,9 g

Los #: 7

Aufrufpreis: 13.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Kitűző

Kitűző magyar, 20. sz. eleje, sárgaréz, csiszolt gránát kövekkel, 2,2 g

Los #: 8

Aufrufpreis: 26.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Méhecske bross

Méhecske bross Budapest, 2016 utáni fémjellel, 925 ezrelékes ezüst, ékszer kővel, egyik kő sérült, kis hiánnyal, 11,4 g

Los #: 9

Aufrufpreis: 38.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, 1 db gyöngyház berakással, 3,2 g

Los #: 10

Aufrufpreis: 65.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Fülbevaló pár

Fülbevaló pár 2006-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k arany, gyöngyházzal, 1-1 apró régi csiszolású gyémánttal, srófos záródással, 1,6 g

Los #: 11

Aufrufpreis: 50.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Karkötő

Karkötő 2006-2016 közötti budapesti fémjellel, 14 k arany, csüngő zsuzsukkal, karabinerrel, 7,68 g; h: 20 cm

Los #: 12

Aufrufpreis: 120.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű magyar, 20. sz. vége, 14 k arany, 3 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,5 ct (M1, TCr, SI1), 51-es méret, 0,7 g

Los #: 13

Aufrufpreis: 38.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Budapest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, középen 1 db nagyobb régi briliáns csiszolású cca. 0,25 ct (R2, TCr, P1) és vállakon 3-3 db kisebb hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, 59-es méret

Los #: 14

Aufrufpreis: 100.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Szoliter gyűrű

Szoliter gyűrű Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, karmos foglalatban 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,1 ct (R1, W, SI2), 3,5 g

Los #: 15

Aufrufpreis: 75.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Kereszt medál

Kereszt medál Budapest, 1999-2006 közötti fémjel, 14 k fehérarany, 11 db modern csiszolású gyémánttal cca. 0,15 ct (M1, Cr, SI1), 2 g, h: 2 cm

Los #: 16

Aufrufpreis: 65.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, 15 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,27 ct (R1, TCr, SI1), 49-es méret, 1,8 g

Los #: 17

Aufrufpreis: 120.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Kereszt medál

Kereszt medál magyar, 20. sz. közepe, 14 k arany, szintetikus rubinnal, 0,6 g, h: 2 cm

Los #: 18

Aufrufpreis: 16.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Kitűző

Kitűző 19. sz. vége, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany test, 9 db apró rubin kővel díszítve, tűszerelék fém toldással, javított ékszer, kis hibával, 4,3 g; h: 4,7 cm

Los #: 19

Aufrufpreis: 50.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, 14 k arany, 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,07 ct, 56-os méret, 3,2 g

Los #: 20

Aufrufpreis: 65.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Budapest, 2016 utáni fémjel, 9 k arany, modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,25 ct, édesvízi gyönggyel, 58-as méret, 2,3 g

Los #: 21

Aufrufpreis: 55.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Art deco fülbevaló pár

Art deco fülbevaló pár Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, fehér zafírral, 1,7 g

Los #: 22

Aufrufpreis: 65.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Fülbevaló pár

Fülbevaló pár 1999-2005 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany, modern briliáns csiszolású gyémántokkal cca. 0,28 ct (M1, TCr, SI1), 2,9 g

Los #: 23

Aufrufpreis: 180.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Sáltű

Sáltű 1900 körül, 1902 utáni prágai behozatali jellel, 18 k arany, fehérarany lemezeléssel, szecessziós forma, zománccal, 5 apró gyönggyel, négy nagyobb üveg kőutánzattal és apró gyémántokkal, 2 gyöngy és 2 gyémánt hiány, eredeti dobozzal, 8,1 g; h: 9 cm

Los #: 24

Aufrufpreis: 120.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű 20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, 3 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,11 ct (R, TCr, SI2), 57-es méret, 1,3 g

Los #: 25

Aufrufpreis: 110.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, 4 db régi briliáns csiszolású gyémánttal 0,4 ct (R, TCr, SI2), 53-as méret, 2,6 g

Los #: 26

Aufrufpreis: 110.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyöngysor

Gyöngysor Budapest, 1930-40-es évek, 925 ezrelékes ezüst csat, édesvízi gyöngyök, csomózva fűzve, zöld és fehér ékszerkővel, biztonsági lánccal, h: 44 cm

Los #: 27

Aufrufpreis: 110.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Fülbevaló pár

Fülbevaló pár 2016 utáni budapesti fémjellel, 9 k arany, stiftes fülbevaló kaboson csiszolású korallokkal, 3 g

Los #: 28

Aufrufpreis: 18.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Medál

Medál Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany, édesvízi tenyésztett barokk gyönggyel és 2 db hollandi rózsa csiszolású gyémánttal, h: 4 cm

Los #: 29

Aufrufpreis: 65.000 HUF

Datum: 21.11.2020

Bild
Gyűrű

Gyűrű 2016 utáni konvenciós fémjellel, 9 k fehérarany, 1 db modern briliáns csiszolású gyémánttal cca. 0,07 ct (M1 TCr, SI2), 54-es méret, 1,6 g

Los #: 30

Aufrufpreis: 32.000 HUF

Datum: 21.11.2020