2490. Old masters and 19th c. paintings

Nagyházi Gallery
Balaton u. 8.
1055 Budapest
Ungarn
[email protected] · +36 (0)1 4756000 · +36 (0)1 4756005

Datum der Auktion: 03.12.2019

Zurück

Bild
Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1663 - Nuremberg, 1724)

Homann, Johann Baptist (Oberkamlach, 1663 - Nuremberg, 1724) Bosznia térképe coloured copper engraving on paper 520*1110 mm j.k.f.: Homanianis Heredibus Norib

Los #: 1

Aufrufpreis: 36.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Jan van Huchtenburg (Haarlem, 1647 - Amsterdam, 1733)

Jan van Huchtenburg (Haarlem, 1647 - Amsterdam, 1733) A Zentai csata copper engraving on paper 470*590 mm j.j.l.: Huchtenburg pinxit et excudit

Los #: 2

Aufrufpreis: 48.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
German engraver

German engraver Csapatok Eger vára alatt, 1688 copper engraving on paper 180*315 mm j.n. Megjelent: Christoph Boetius: Ruhm-Beloberter und Triumph-leuchtender Kriegs-Helm Dero..., Nürnberg, 1688

Los #: 3

Aufrufpreis: 34.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Temesvár ostroma, 1596 copper engraving on paper 150*260 mm j.n

Los #: 4

Aufrufpreis: 38.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Austrian engraver

Austrian engraver Közép-Európa térképe copper engraving on paper 270*340 mm j.n. Sartorius, Augustinus: "Cistercium Bis-Tertiurn, seu historia elogialis, in qua sacerrimi ordinis Cisterciensis anno Domini 1698" könyvének

Los #: 5

Aufrufpreis: 38.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Nagyszombat látképe copper engraving on paper 330*435 mm j.n. első kiadása: Janson Urbium: Totius Germaniae superioris című munkája II. kötetének 142. lapján

Los #: 6

Aufrufpreis: 55.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Nagykanizsa látképe, 1684 copper engraving on paper 165*315 mm j.j.l.: Jacob Koppmayer

Los #: 7

Aufrufpreis: 46.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Buda látképe, 1630 copper engraving on paper 100*150 mm j.n. Keiser, Eberhard (Kastellaun, 1583 - Frankfurt, 1631

Los #: 8

Aufrufpreis: 32.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Pest látképe copper engraving on paper 100*150 mm j.n. Keiser, Eberhard (Kastellaun, 1583 - Frankfurt, 1631

Los #: 9

Aufrufpreis: 32.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Austrian painter

Austrian painter watercolour on paper

Los #: 10

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

watercolour on paper

Los #: 11

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Vadászjelenet lithography on paper 645*815 mm j.j.l.: L. Brunner lith.; b.l.: Fried. Gauermann pinxi

Los #: 12

Aufrufpreis: 36.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Csatajelenet 470*670 mm j.n

Los #: 13

Aufrufpreis: 60.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Austrian painter, beginning of 19th c.

Austrian painter, beginning of 19th c. Horia és Kloska elfogatása watercolour on paper 225*305 mm j.n

Los #: 14

Aufrufpreis: 46.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, end of 19th c.

Russian icon painter, end of 19th c. Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - fatáblába helyezett fém kereszt 31*26,5 cm olaj, fa, rézötvözet

Los #: 15

Aufrufpreis: 160.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon-painter, 20th century

Russian icon-painter, 20th century Istenanya az "el nem égő csipkebokor" oil on wood 24*30 cm

Los #: 16

Aufrufpreis: 80.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon-painter, 20th century Szent György oil on wood 48*38 cm

Los #: 17

Aufrufpreis: 220.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon-painter, 18th century

Russian icon-painter, 18th century Szentek csoportja Szentháromsággal oil on wood 16*13 cm ho.: cirill betűs felirat 1706-os évszámmal Szent Anna próféta asszony, Szent Matrjona, Jakab apostol, Fülöp apostol, Szent János, Alexandr Nyevszkij, Simeon Bozsij

Los #: 18

Aufrufpreis: 60.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon painter, end of 19th c. oil on wood

Los #: 19

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon-painter, 20th century Tetraptichon: Szent Tifon, Szent Demeter, Szent György, Szent Mihály oil on wood 42*12,5 cm sárgaréz keretben, bőr borítású hátlappal

Los #: 20

Aufrufpreis: 220.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon painter, end of 19th c. Vlagyimiri Istenszülő oil on wood 29*23 cm; 50*47 cm préselt sárgaréz rizával, kiotban

Los #: 21

Aufrufpreis: 190.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, circa 1900

Russian icon painter, circa 1900 A Tyihvini Istenszülő ikonja oil on wood 17,5*14,5 cm aranyozott rizával

Los #: 22

Aufrufpreis: 60.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, beginning of 19th c.

Russian icon painter, beginning of 19th c. oil on wood

Los #: 23

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, 19th century

Russian icon painter, 19th century Négyosztatú ikon oil on wood 32*28,5 cm fent két Istenszülő ábrázolással, lent Istenanya és szentek

Los #: 24

Aufrufpreis: 120.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, mid 19th c.

Russian icon painter, mid 19th c. oil on wood

Los #: 25

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon-painter, 20th century Kereszt siratókkal, Keresztlevétel és Sírbatétel - Fatáblába helyezett fém kereszt oil on wood 44*38 cm kereszt: 19. sz. eleje, réz ötvözet, zománc díszítéssel

Los #: 26

Aufrufpreis: 400.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild
Russian icon painter, circa 1800

Russian icon painter, circa 1800 oil on wood

Los #: 27

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Los #: 28

Aufrufpreis: 0 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon painter, circa 1900 Szmolenszki Istenszülő oil on wood 22*17 cm aranyozott ezüst rizával, Sz.K.Z. feloldhatatlan mesterjeggyel, kiotban

Los #: 29

Aufrufpreis: 90.000 HUF

Datum: 03.12.2019

Bild

Russian icon painter, end of 19th c. Tanító Krisztus oil on wood 22*17 cm préselt sárgaréz rizával, sérült

Los #: 30

Aufrufpreis: 50.000 HUF

Datum: 03.12.2019